SAĞLIK
Giriş Tarihi : 10-08-2021 18:37

Dermapen ile Cildinizi Gençleştirin

Dermapen ile Cildinizi Gençleştirin

Dermapen ile Cildinizi Gençleştirin

 

Dermapen daha çok modern Avrupa ülkelerinde uygulanıyordu. Dolaysıyla ülkemizde ise son birkaç yılda uygulanması söz konusu oldu. Uygulama fiyatlarının bugün ülkemizde de düşük bir şekilde sunulması yöntemin geçmiş dönemlere oranla bugün daha yoğun bir şekilde tercih edilmesi nedeniyledir.

Diğer güzellik uygulamalarında olduğu gibi 2021 dermapen fiyatları yoğun olarak merak ediliyor. Dermapen bugün en çok ihtiyaç duyulan profesyonel bir cilt yenileme uygulamasıdır. Her yaşa hitap eden dermapen bu kapsamda güzellik uzmanları tarafından da tavsiye edilir.

Dermapen Fiyatları

Merak edildiği üzere dermapen fiyatları 2021 yılında beklentilere hitap ediyor. Evinizin konforunda doktor sitesinden saç ekimi fiyatları gibi bu uygulama fiyatlarına da ulaşabilirsiniz. Online olarak 7/24 dermapen ve cilt gençleştirme randevu formu doldurabilirsiniz.

Dermapen Uygulaması Nedir Nasıl Yapılır?

En iyi dermapen fiyatları profesyonel estetik ve güzellik klinik merkezi tarafından sunulur. Dermapen; deri en üst ve bir alt tabakasından deriyi besleyici özelliğe sahip olan maddelerin enjekte edilmesidir. Bu uygulamayla deri daha genç ve sağlıklı olabilir. Ayrıca saç ekimi fiyatları ek ücretsiz olarak sunuluyor.

Saç Ekimi Nedir?

Merak edilen konular arasında saç ekimi fiyatları yer alıyor. Bu uygulama adından da anlaşılacağı üzere dökülen saçlar yerine yenisinin profesyonel ve garantili bir şekilde ekilmesidir. Saç ekiminde genellikle dökülmeme özelliğine sahip olması sebebiyle bireylerin ense kısmından dönorlar alınarak gerçekleştirilir.

Elde edilen donörlar doğrudan laboratuar ortamı üzerinden pratik bir şekilde çoğaltılır. Bu kapsamda özel ve ince uçlu iğneler üzerinden saçsız bölgeye bu greftler tek tek ve özenli bir şekilde transfer edilir. Saç ekimi ve dermapen fiyatları bugün en çok ihtiyaç duyulan işlemler arasında yer alır.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimi klinikler arasında farklı biçimde uygulanabilir. Fakat saç ekimi fiyatları birçok saç ekimi merkezlerinde ek hizmet bedelsiz bir şekilde sunulur. Saç ekimi daha çok fue yöntemi üzerinden yapılır. Bu yöntem fut yöntemine nazaran daha güvenli olmakla birlikte daha yüksek başarılı neticeler sunabilir.

Enseden alınan greftler çoğaltılarak fue yöntemi üzerinden ilgili alana transfer edilir. Bu kaliteli saç ekimi fiyatları düşüktür. Bu yöntemde ayrıca bireylerin ağrı veya acı hissetmesi söz konusu değildir.

Saç Ekimi Kimlere Uygulanır?

Saç ekiminde sınırsız düzeyde dönor transfer edilebilir. Bunun haricinde saç ekimi fiyatları düşük olması sizlerin maliyet açısından da avantajlı olmanızı sağlar. Saç ekimi saç dökülmesi yaşayan herkese uygulanabilir.

Geçmişte bu tedavi ve cilt gençleştirme yöntemi daha çok orta ve ileri yaş grubundaki bireyler tarafından tercih ediliyordu. Ancak çağımızın beraberinde getirdiği yoğun stres ve çeşitli sorunlarla birlikte saç dökülmesi yaşayan genç yaş kuşakları tarafından da saç ekimi yoğun olarak tercih edilmeye başlandı.

Cilt Gençleştirme Yöntemleri Nelerdir?

En iyi güzellik yöntemi olan cilt gençleştirme yöntemleri oldukça çoktur. Botoks, mezoterapi, dolgu enjeksiyonları, altın iğne, lazer uygulamaları, PRP, kök hücre tedavisi gibi birçok gözde deri gençleştirme yöntemleri mevcuttur. Bu temel yöntemler dışında anti-aging yöntemi de son dönemlerde yoğun olarak tercih ediliyor.

PRP İle Cilt Yenileme Nasıl Yapılır?

PRP ile deri yenileme işlemi modern ve konforlu bir ortam üzerinden gerçekleştirilir. Ancak bu yöntemden önce dermapen fiyatları ve diğer güzellik uygulamaları fiyatlarında nakit veya tüm banka kredi kartınız üzerinden ödeme yapmayı belirleyebilirsiniz.

PRP ile cilt gençleştirme işleminde hasta kanından 8 ila 20 cc oranında örnek alınarak laboratuar ortamı üzerinden santrifüj yapılır.

PRP yönteminde elde edilen serum mezoterapi ve cilt gençleştirme yönteminde olduğu gibi minimum düzeyde hastaya enjekte edilir. Bu kapsamda dokularda herhangi bir deforme durumu söz konusu olduğunda da kan tarafından pıhtı hücreleri tek bir alanda toplanarak doğrudan tamir etme işlemi gerçekleştirilir.

 

Vadi SağdıçVadi Sağdıç