GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-08-2021 11:02

Mayo Modelleri ve Göz Alıcı Renkler

Mayo Modelleri ve Göz Alıcı Renkler

Mayo Modelleri ve Göz Alıcı Renkler

 

Salgınla beraber geçen kış mevsimi herkes için zor bir dönemdi. Yaz mevsiminin gelmesiyle artık biraz daha rahatladık ve tatil planları yapılmaya başlandı. Tabi ki tatil demek deniz kum ve havuz demek olduğu için ihtiyaçlar tek tek düşünülmeye başlandı. En temel ihtiyaç tabi ki mayo olacaktır. Mayo, yüzme sırasında giyilen vücudu sıkıca saran deniz ve havuzlara uygun tasarlanan bir kıyafettir.

Bu yaz yine çok renkli ve cıvıl cıvıl mayolar çok moda olacak. İnsanın içini açan sıcak renkli mayolar dışında, siyah tutkunları içinde yine siyahın en güzel tonları ile siyah mayo modelleri plajlarda bayanlar tarafından giyilen en tercih edilen renkte mayo modelleri olacaktır. Ayrıca hayvan desenli bikini ve mayolar yine metalik renkli olanlarda ön planda olacak.

Mayo Modellerinde Son Trend

Eğer omuzlarınız dar ise ve de belinizin daha ince görünmesini istiyorsanız volanlı bikini ve mayo modelleri tam size göre olacaktır. Bu modelle hem rahat edecek hem de çok şık olacaksınız. Ayrıca fiziğine güvenenler için ip detaylı modellerde bir alternatiftir. Mayo kini sevenler içinde harika seçenekler bulunuyor. Tüm bu mayo modellerini görmek için https://www.dagi.com.tr/mayo-modelleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.