GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-08-2021 11:01

Kadın Şort Modelleri

Kadın Şort Modelleri

Kadın Şort Modelleri

 

 

Kadın şortları yaz günleri için oldukça sık giyilen kıyafetlerdendir. Alt giyim kategorisinde yer alan kadın şort ile ferah yaz günlerine hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Sahilde, denizde, plajda, dışarıda, partide, gezide, özel günde ve seyahatte dilediğiniz her yerde kadın şort ile rahat bir stil bulabilirsiniz. Rahatlığının yanı sıra bacaklarınızı uzun gösteren görünüşü ile sıklıkla tercih edilen şortlar ile yaz günlerinde şortunuzun birçok avantajından yararlanabileceksiniz.

 

Kumaş Kadın Şort

 

Kadın şort modelleri arasında yer alan kumaş şortlar, günlük yaşamda kadınların tercih ettiği şort modelidir. Rahat ve esnek kumaş özelliği ile bacaklarınızı sıkmadan rahat bir yürüyüş yapabilirsiniz. Nefes alan kumaş sayesinde esen rüzgârı hissederek sıcaklığı vücudunuzdan uzaklaştırabilirsiniz. Kadın şortların farklı boy ve kumaşları ile tercihe bağlı olarak tasarım yapılır. Bu tasarımlar arasında mini boy şortlar ve midi boy kapri olarak adlandırılan şortlar mevcuttur.

 

Şortların dize yakın olan modellerinde gideceğiniz yere uygun bir üst giyerek basit bir kombin yapabilirsiniz. Kadın şortları incelemek ve satın almak için https://www.roman.com.tr/kadin-sort sitesine bakabilirsiniz.