GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-08-2021 10:59

Damat Saati Modelleri

Damat Saati Modelleri

Damat Saati Modelleri

 

Damat saati damadın takım elbiseni tamamlayan en önemli parçalardan birisidir. Takım elbise ile saatin yakaladığı uyum her zaman dikkatleri çekmiştir. Bu sebeple damada ilk olarak saat hediye edilir. Damat saatinin erkek saatlerinden pek farkı bulunmaz yalnızca giyilen damatlığa göre renk seçimi yapılabilir. Damada damat saati alınırken saatin işçiliği, kalitesi ve markası ön planda olmalıdır.

Saatte kullanılan cam, camın kesimi, tasarımı tüm görüntü kusursuz biçimde olmalıdır. Damat saati ömürlük bir hediye olduğu ve anı olarak da kullanılacağı için uzun ömürlü, su geçirmeyen saat modellerinden tercih etmek en doğrusudur.

Damat Saati Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Damat saati alırken damadın zevki de göz ardı edilmemelidir. Önceden onun sevdi tarz saat modelleri araştırılmalı ve öğrenilmelidir. Siyah damatlık ile takmak istediğinde siyah bir saat modeli tercih edilebilir. Günlük hayatta kullanmak için aşırı renkli saatlerden kaçınmak gerekir. Hasır kordonlu, gri renkli su geçirmez saatler günümüzde erkekler tarafından oldukça beğenilir.

Yılların eskitemediği metal gri renkli kalın saatlerde tercihler arasında olabilir. Fakat asil ve uyumlu görünmesi için siyah renkli modelleri tercih etmelisiniz. Saat modellerine https://www.welderwatch.com/tr/damat-saati/   bu adresten ulaşabilirsiniz.