GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-07-2021 23:23

Koray Albayrak – Eza Kimdir?

Koray Albayrak – Eza Kimdir?

Koray Albayrak – Eza Kimdir?

 

 

Son günlerin internet üzerinde en çok aratılan ve merak edilen isimleri arasında öne çıkan Koray Albayrak kimdir? Eza, neden bir anda bu kadar merak edilen bir isim oldu? İşte Koray Albayrak hakkında merak edilen soruların yanıtları

 

  • Eza Kimdir?

Eza, son yılların en popüler şarkıları arasında zirveye oturmuş olan Gece Gölgenin Rahatına Bak ve Cennetten Çiçek gibi şarkıların sözlerinin yazarıdır. Son dönem Türkiye’sinin neredeyse her popüler şarkısında imzası bulunan yada en azından birkaç dokunuş yapmış olan Eza, ailesi ile 2011 yılında İstanbul’a gelerek burada yaşamaya başladı. 2016 ve 2021 yılları arasında yaptığı müzik çalışmaları ile adından söz ettirdi.

 

  • Koray Albayrak Hakkında

Koray Albayrak çocukluk yıllarından itibaren rap müzik ile uğraşırken bir yandan da özgün tarzda şarkı sözleri kaleme aldı. Bu şarkı sözlerinin Türk insanı tarafından çok sevilmesi sonrasında ise bir anda adından sıkça bahsettiren bir isim haline dönüştü. Koray Albayrak, bugün İstanbul’da yaşıyor ve müzik camiasında başarılı işler yapmaya devam ediyor.