GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-07-2021 20:03

Cilt Lekelerine Karşı Kullanabileceğiniz Ürünlere Juevenile'den Ulaşabilirsiniz

Cilt Lekelerine Karşı Kullanabileceğiniz Ürünlere Juevenile'den Ulaşabilirsiniz

Cilt Lekelerine Karşı Kullanabileceğiniz Ürünlere Juevenile'den Ulaşabilirsiniz

 

Lekelenme karşıtı ürünler, görsel açıdan cilt estetiğinizi bozabilecek tüm lekelere karşı önemli faydalar sağlayabilir. Geçmiş dönemlerden kalan yara izleri, yanık izleri, sivilce ve akne izleri, henüz ortaya çıkmış olan güneş yanıkları ve çatlak izleri canınızı sıkmasın! Bunlar gibi pek çok sayıda iz, Jeuvenile ürünleri sayesinde ortadan kaldırılabilir. Eğer bu güne kadar pek çok yöntem denemiş fakat başarılı olamamışsanız, inatçı cilt lekeleri için piyasaya sunduğumuz krem, jel ve serumlar size hizmet etmek için hazır.

Leke Karşıtı Jel Nasıl Kullanılır?

Ciltte meydana gelen lekeleri önemsemek ve erkenden tedbir almak gerekir. Deri yüzeyinde uzun süre boyunca kalan lekelerin kalıcı bir hale geldiğini unutmamalısınız. Eğer kahverengi tonlarında olan çeşitli sivilce, akne, yara ve yanık izleriniz bulunuyorsa bakım için pek gecikmemeniz tavsiye edilir. Ürünlerimizi kullanmaya ne kadar erken başlarsanız, alabileceğiniz verim bu ölçüde artar. Lekelenme karşıtı jeller, bu problemi çözmekte kullanılan yaygın ürünlerdir.

Cilt lekelerini ortadan kaldırmak için jel kullananların dikkat etmesi gereken bazı temel detaylar mevcuttur. Juevenile’in üstün kaliteli leke karşıtı jellerinden verim alabilmeniz için, sizlere verilebilecek olan tavsiyeler şöyledir:

 • Lekeli ciltlere özel jel ürünlerimiz nemli cilt üzerine uygulanmalıdır. Yüzün fazla ıslak olmaması gerekirken, jeli köpürtecek oranda su kullanmak da önemli bir detaydır.
 • Lekeli bölgeye yapılan jel uygulaması, yavaş ve dairesel hareketlerle gerçekleştirilmelidir.  
 • Uygulamadan hemen sonra yüzünüzü durulamamanız gerekir. Lekelenmeye yol açan pigmentlerin onarılabilmesi için en az 2 – 5 dakika arası beklemeniz faydalı olur.
 • Yüzünüzü durularken çok soğuk ya da çok soğuk sular kullanmamanız gerekir. Çünkü ılık su tercih etmeniz, cilt gözeneklerinin yumuşamasına daha fazla katkıda bulunur.
 • Göz içi ve tahriş olmuş bölgeler, lekelenme karşıtı jel seçeneklerimizin temas etmemesi gereken yerlerdir.

Ciltte Lekelenme Karşıtı Serum Nasıl Kullanılır?

Lekelenme problemi yaşayanlar için sunduğumuz en kullanışlı ürün formlarından biri serumlardır. C vitamini ile zenginleştirilmiş olan özel serumlarımızı değerlendirerek en kısa sürede parlak bir cilde sahip olmanız mümkündür. Lekelenme karşıtı serumlar konusunda dikkat etmeniz gereken kullanım detayları şöyledir:

 • Jeuvenile’in serumları, tamamen kuru ve temiz cilt yüzeyleri için uygundur. Terli, makyajlı ya da herhangi bir sebeple kirlenmiş olan cilt yüzeylerine serum damlatılmamalıdır.
 • Serum sıvısı oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Yani krem, jel ya da losyon kadar çok kullanılması tavsiye edilmez. Günlük 2 seans halinde, birkaç damla serum sıvısı kullanmanız yeterli olacaktır.
 • Sıvı formda olduğu için serumların gözeneklere nüfuz etmesi fazla zor değildir. Fakat cilde masaj uygulamak kullanım açısından önem taşır.
 • Leke karşıtı cilt bakım serumu kullanıldıktan sonra yüzü yıkamaya gerek yoktur.

Leke Karşıtı Krem Nasıl Kullanılır?

Cilt lekelerine karşı krem kullanmak oldukça etkili bir yöntemdir. Cilt tabakasında gözlemlenen ton farklılıklarını ortadan kaldırabilmeniz, Jeuvenile’in dermatolojik kremlerini kullanmanızla çok kolaydır. Kremlerimizdeki özel formüller, lekelenmeyi engellemekle birlikte cilt hücrelerini besleyerek güçlendirir. Krem halindeki ürünümüzü kullanırken takip etmeniz gereken önemli adımlar ise şunlardır:

 • Günde 2 kez kullanım yapmanız yeterlidir. İlk uygulamayı sabah uyandığınızda, ikinci uygulamayı ise akşam yatarken gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım öncesinde cildinizin temizlenmiş ve kurulanmış olması önem taşır.
 • Elinize çok fazla krem sıkmanız, görebileceğiniz olumlu etkileri artırmaz. Dengeli ve düzenli bir kullanım yapmaya özen göstermelisiniz.
 • En az 2 – 3 dakika boyunca cildinize masaj yaparak uyguladığınız kremi durulamamalısınız.

Jeuvenile’in Leke Karşıtı Cilt Bakım Ürünleri Nasıl Etki Eder?

Her talebe uygun en iyi leke karşıtı ürünler Jeuvenile aracılığıyla satışa çıkıyor! Cildinizdeki lekeleri ortadan kaldıran, gözenekleri sıkılaştıran, derideki nem dengesini koruyan ve yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlayan cilt bakım ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için https://www.jeuvenile.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.