GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-07-2021 18:15

Konyaspor'un Yeni Sezon Formalarını Paylaştı!

Konyaspor'un Yeni Sezon Formalarını Paylaştı!

Konyaspor'un Yeni Sezon Formalarını Paylaştı!

 

Konyaspor'un Yeni Sezon Formalarının tanıtımını yaparken aynı zamanda da ilgi çekici ve kendi içlerindeki gücü ortaya çıkaran ifadeler kullanırken aynı zamanda da Konyaspor’un yüzüncü yılına değinmeyi de ihmal etmediler. Kuruşunun üzerinden yüz yıl geçen Konsyaspor, bu sezon içerisindeki giyecekleri formaları tanıtırken daha bir heybetli giriş yaparak tüm taraftarlarını da büyük bir heyecan içerisinde bıraktılar. Noktabet

Ayrıca video içerisinde de Konya İdman Yurdu ve Konya Gençlerbirliği’nin logolarını da kullanmış olan Konyaspor, hazırlıkları başlamış olan sezonun heyecanını taraftarlarına şimdiden hissettirmiş oldular. Amaçları sezona çok iyi bir şekilde hazırlanmak ve bu kapsam çok iyi adımlar atmak olan takım oyuncuları da videoda formaları ileydi . Süper Lig Kulüplerinden biri olan Konyaspor, yeni sezonunda giyecekleri formaları tanıttılar. Tanıtım için de kısa bir reklam videosu hazırlanan Konyaspor, maçlar sırasında giyecekleri formaları bir hayli merak eden taraftarlarına formalarını gösterdiler. Bu kapsamda hazırladıkları tanıtım videosu içerisinde de oldukça hassas mesajlar veren Konyaspor, bu yeni sezon içerisinde bir hayli ilgi çekici formalar ile karşımızda.

Kulüplerinin sosyal medya hesapları üzerinden formalarının tanıtılarını yaptıkları kısa tanıtım filmini paylaşırken aynı zamanda da kanımızda var etiketini yapmayı da ihmale etmediler. Video içerisindeki verdikleri mesajlarda, yıkılmamak, yılmamak kanımızda var diyerek bu sezona güçlü bir giriş yapmayı hedeflediklerini de net bir biçimde göstermiş oldular.