SPOR
Giriş Tarihi : 15-07-2021 13:22

Radamel Falcoa Takımları Açıkladı

Radamel Falcoa Takımları Açıkladı

Radamel Falcoa Takımları Açıkladı

 

Sarı Kırmızı takımda bulunan Radamel Falcoa belirsiz geleceği için konuştu. Kolombiyalı golcü sosyal medya hesapları üzerinden Meksika da bulunan 3 takımı saydı ve o kulüpleri de yakından takip ettiğini söyledi. Meksika’nın çıkardığı bu haberlere göre de Falcoa hakkında söylenen transfer haberlerinin doğruluğu oldukça güçlenmeye başlamıştır. trbet

Galatasaray ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Falcoa tarnsferler için kendisi yeşil ışık yaktı. Kolombiyalı golcü ise röportajı sırasında özellikle o isimler üzerinde durdu. Sarı kırmızılı takım ile sözleşmesinin 2022 yılında sona ereceğini duyuran Falcoa bir sosyal medya uygulaması üzerinden Martin Liberman ile özel röportaj konuşması gerçekleştirdi. Kolombiyalı oyuncu gelecek yıllarda Amerika Kıtasına geri döneceğini de vurgulamıştır. Meksika üzerinde ise 3 takımı takip ettiğini söylemiş ve bu takımları yakında takip ettiğini de sosyal medya hesaplarından duyurmuştur.

Radamel Falcoadan Açıklamalar

Radamel Falcoa verdiği röportajda şu anda Meksika üzerinde ligi en iyi şekilde temsil eden takım olarak America, daha sonra Monterrey ve ardından Tigreys geliyor açıklamasını yapmıştır. Ardından Radamel açıklamalarında Meksika üzerinde tuttuğu bir takımın olmadığını ancak takipleri sonucunda ilginç bulduğunu da söylemiştir. Kolombiyalı genç futbolcunun yapmış olduğu bu açıklamalar neticesinde transfer isteklerine karşı yeşil ışık yaktığı da ortada. Galatasaray ile sözleşme bittiğinde yollarını ayıracak mı ayırmayacak mı soruları ise henüz belirsiz olmakla birlikte merakla beklenmektedir.