SPOR
Giriş Tarihi : 15-07-2021 13:20

Paulinho Transfer Kararında Kimi Seçeceğini Belirtti

Paulinho Transfer Kararında Kimi Seçeceğini Belirtti

Paulinho Transfer Kararında Kimi Seçeceğini Belirtti

 

Süper Lig’in de iki dev ismi olan Fenerbahçe ve Galatasaray da aynı isme transfer sürecinde tutuldukları ortaya çıktı. Brezilyalı orta saha oyuncusu hakkında Paulinhoya dair tüm flaş gerçekler ortaya çıktı. Galatsaray geçtiğimiz günlerde Brezilyalı oyuncu için iletişimi oldukça sık bir hale getirmiştir. Bunun yanında Galatasaray’ın ezeli rakibi olan Fenerbahçe de transfer süreci için devreye girmiştir. Süper Lig devleri olan iki takım bir yandan saha içinde rekabet halindeyken bir yandan da transfer sürecinde karşı karşıya gelmişlerdir. Fenerbahçe ve Galatasaray daha önce Tottenham da forma giymiş olan olan ve Barcelona’da da bulunmuş olan Paulinho için sıraya girmişlerdir.

Özellikle de Galatasary uzun süredir yıldız oyuncu için iletişimini koparmadan devam etmektedir. Ancak ezeli rakibi olan fenerbahçeden beklenmedik bir hamle gelmiştir. Brezilyalı oyuncu için Fenerbahçe de yavaş yavaş nabız yoklamaya başlamıştır. betebet

Kıran Kırana Gerçekleşen Pazarlık

Son olarak Brezilyalı 32 yaşındaki orta saha oyuncusunun kararı oldukça merak edilen bir konu oldu. Galatasaray ve Fenerbahçe arasında geçen kıran kırana pazarlık sonucunda Paulinho gerekli kararı verip açıklamalarda bulunacağını söylemişti. Gelecek sezon için kararını veren yıldız oyuncu birlikte olacağı takımın Fenerbahçe olması bekleniyor. Yıldız oyuncunun Fenerbahçe ile imza atma sürecinde olduğu söyleniyor. Aynı zamanda yıldı oyuncu yaptığı açıklamlarda Avrupa’dan bir takımı bile reddetmek durumunda kaldığını belirtmiştir.