SPOR
Giriş Tarihi : 15-07-2021 13:19

Fenerbahçe O isme Tam Olarak 20 Milyon Euroluk Teklif Verdi!

Fenerbahçe O isme Tam Olarak 20 Milyon Euroluk Teklif Verdi!

Fenerbahçe O isme Tam Olarak 20 Milyon Euroluk Teklif Verdi!

 

Spor Toto Lig sürecinde yeni sezona hızla hazırlanmaya devam eden Fenerbahçe, Topuk Yayla’sında Vito Pereiara yönetiminde gerçekleşen antrenmanlarına da bir yandan hız kesmeden devam ediyor. Sarı lacivertliler bu süreçte aynı zamanda transfer çalışmaları içinde hız kesmeden devamlılık sağlamaktadır. Kanaryalılardan transfer haberlerine bir yeni flaş gelişme eklendi. Atilla Szalai için bonservis teklifinin gelmesi beklenirken başka bir isme teklif gittiği ortaya çıktı. Konuşulan rakam ise oldukça yüksek bir meblağdır. Tam tamına 20 milyon Euroluk transfer ücretinin gerçekleşeceği konuşuluyor. gencobahis

Fenerbahçe transfer çalışmaları için kolu sıvamış bir şekilde hızla devam ediyor. Başkan Ali Koç’un da Fenerbahçe’nin yeni döneminde 2. Kez seçilmesiyle birlikte gelecek sezon için bomba hamleleri tek tek şimdiden yapmaya başlamışlardır. İlk olarak Almanya 2. Lig ekibi Darmstadt 98 üzerinde gol kralı olarak bilinen Serdar Dursun’u bedelsiz olarak kadrosuna katmayı başarmıştır. Daha sonrasında Fenerbahçe Alanya Spor ile sözleşmesi sona eren Steven Caulker ile de anlaşma yaptığını açıklamıştır.

20 Milyon Euroluk Transfer

Fenerbahçeliler Berke Özer sebebinden dolayı Altay’ın satılmasına Szlaya göre daha olumlu bakıyorlar. Ancak yönetim başarılı kalecilerini ucuza yollamak niyetinde değiller. Ajax ile yapılacak olan görüşmede Fenerbahçe’nin masaya tam olarak 20 Milyon Euroluk teklif ile masaya oturması beklenmektedir. 23 yaşındaki file bekçisi olan Altay Bayındır Fenerbahçe ile geçen sezonda yapmış olduğu 35 maçta 12 gole karşı kalesini kapatmayı başarmıştır.