GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-07-2021 15:36   Güncelleme : 11-07-2021 19:33

Villa Cornelia İle Eşsiz Bir Tatil

Villa Cornelia İle Eşsiz Bir Tatil

Villa Cornelia İle Eşsiz Bir Tatil

 

Antalya, yaz tatilinin vazgeçilmez şehirleri arasında bulunmaktadır. Bölgenin harika coğrafi yapısı ve modern dizaynı pek çok yerli ve yabancı turisti bu bölgeye çekmektedir. Villa tatilleri son yıllarda oldukça popüler ve sık tercih edilen bir tatil seçeneğidir. Özellikle balayı tatili ve yaz tatili yapmak isteyen pek çok yerli ve yabancı turist villa tatilini tercih etmektedir. Bu noktada Villa Cornelia bölgenin en iyi villa hizmetini vermektedir. Uzun yıllardır verdiği hizmet ile pek çok misafirini memnun etmiş ve takdirini kazanmıştır. Bundan dolayı da bölgenin en popüler olan villaları arasında yer almaktadır. Özellikle Kalkan kiralık villa sektörü açısından bu özel villa her zaman sıklıkla tercih edilen bir villa olarak karşımıza çıkmaktadır.

Villa Cornelia İle Unutulmaz Bir Balayı

Özellikle yeni evlenen çiftlerin tatil için başvurdukları ilk yerler arasında Villa Cornelia bulunmaktadır. Villa Cornelia, eşsiz manzarası, doğa ile olan bütünlüğü, mükemmel iç dizaynı ve denize olan yakınlığı ile misafirlerine harika bir balayı fırsatı sunmaktadır. Bu sebeple hem yeni evlenen çiftlerin balayı için hem de diğer çiftlerin yıl dönümü için sıkça tercih ettikleri tatil yerlerinin başında Villa Cornelia gelmektedir.  Unutulmaz bir balayı yaşamayı istiyorsanız, bu özel tasarım villa sizlere mükemmel seçenekler sunacaktır!

Villa Cornelia Unutulmaz Manzarası

Villa Cornelia bulunduğu konum ile eşsiz manzaralara sahiptir. Villanın çevresi birbirinden güzel yeşil alanlarla çevrili iken ön bölümü ise masmavi deniz ile süslenmiştir. Villanın neresinden bakılırsa bakılsın civardaki adalar gözükmektedir. Villanın denize olan yakınlığı sayesinde güne gözlerinizi açtığınız andan itibaren dalgaların sesini duyabilir ve kıyıya vuruşlarını seyredebilirsiniz. Misafirlerin keyif içinde villanın ve manzaranın keyfini sürebilmesi için bahçede birbirinden konforlu oturma ve dinlenme alanları bulunmaktadır. Büyüleyici bir manzaraya da sahip olan Villa Cornelia, keyifli bir tatilin adresi konumunda yer almaktadır!

Villa Cornelia’yı Sadetatil güvencesi ile kiralamak için https://www.sadetatil.com/tr/villa-cornelia