Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 21-11-2019 12:39   Güncelleme : 21-11-2019 12:39

Nakliyeci Bulmak Şimdi Çok Kolay

Nakliyecilik sektöründe, yüke araç, araca yük temin eden site, yirmi yıllık bir tecrübeye sahiptir. Türkiye genelinde hizmet veren evden eve nakliye firmaları ile anlaşmalı olan sitemiz, yük taşıyanlarla, yük aracı arayanları bir araya getirdi.

Nakliyeci Bulmak Şimdi Çok Kolay

Nakliyecilik sektöründe, yüke araç, araca yük temin eden site, yirmi yıllık bir tecrübeye sahiptir. Türkiye genelinde hizmet veren evden eve nakliye firmaları ile anlaşmalı olan sitemiz, yük taşıyanlarla, yük aracı arayanları bir araya getirdi.

 Profesyonel Çözüm

 Yük taşıma işleminde, eşya güvenliğini ön plana alan firmalarla çalışan sitemiz, çözüm odaklı hareket etmektedir. Sigortalı çözüm seçeneklerini yerine getiren ve asansörlü araçlarla taşıma imkanı sunan evden eve nakliyat firmaları bir araya getiren sitemiz;

 1- Nakliye dünyasında güvenilir siteleri bir araya getiriyor.

 2- Firmamız, günün her saatinde yüke araç, araca da yük temin etmektedir.

 3- Sitemiz, nakliye dünyasında çözüm odaklı hareket etmektedir.

 4- Türkiye genelinde, nakliye sektöründe ihtiyaç olan konularda, istediğiniz çözüm seçeneklerini bizde bulabilirsiniz. Sanal alemde, yük arayanlarla, yük aracı arayanlar, sitemizde bir araya geliyor.

 Evden Eve Nakliyat Profesyonellik İster

 Sıradan veya güvenilir olmayan nakliye hizmetleri, eşyanın zarar görmesinde önemli rol oynamaktadır. Eşyanın güvenilir bir şekilde paketlenmemesi, taşıma ve istifleme esnasında zarar görmesine neden olur. Sitemizde yer alan evden eve taşıma firmaları, bu konuda gerekli hassasiyeti göstermektedir. Zaman alan ve aynı zamanda zahmetli olan ev taşıma işlemi, uzman ekiplere devredilmelidir.

 Zaman Kaybetmeden Bizimle İrtibata Geçin

 İnternet dünyası, ev taşıyanlar için ve yük aracı arayanlar için profesyonel bir çözümdür. Türkiye’nin neresinden olursanız olun, internete girip sitemizi ziyaret ederek istediğiniz zaman araç temin edebilirsiniz. Bu işlem için sitede yer alan formu doldurmanız veya müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Bulunduğunuz ilde bulunan anlaşmalı acentelerimiz, en kısa sürede sizinle irtibata geçerek, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda fiyat belirlemektedir.

 Fiyatlandırma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

 Bu sektörde fiyatlandırma, mesafe ve araç modeline göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca taşınan yükün özellikleri de fiyatı belirlemektedir. Fiyatlandırma işleminde, eşyanın taşınacağı mesafe kilometre bazında hesap edilmektedir. Bu hesaplama işleminin ardından, firma gelir ve giderini hesap ederek size bir fiyat sunmaktadır. Anlaşma sağlandıktan sonra yükün teslimatı için tarih belirlenmektedir.

 Sitemiz, nakliyeciyi ve nakliyeci arayanları bir araya getirmektedir. ‘iyi düşünün taşının’ parolasıyla hareket eden sitemiz, nakliyeci arama işlemini tam anlamıyla çözüme kavuşturmaktadır. Sitemizde yer alan numaraları kullanarak, araç ve hammal bulma işini kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

AdminAdmin