Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 09-09-2019 13:17   Güncelleme : 09-09-2019 13:17

Dekoratif Radyatör Çeşitleri Ve Özellikleri

Geleceğin ürünleri arasında gösterilen ve futuristik tanımlamalarına konu olan dekoratif radyatör çeşitleri ilgili kategorilerde satışa çıkarılıyor.

Dekoratif Radyatör Çeşitleri Ve Özellikleri

Geleceğin ürünleri arasında gösterilen ve futuristik tanımlamalarına konu olan dekoratif radyatör çeşitleri ilgili kategorilerde satışa çıkarılıyor. Son beş yıl içerisinde hem Türkiye'de hem de çeşitli Avrupa ülkelerinde büyük bir rağbet oranıyla satışa çıkarılan bu ürünler hem dayanıklılığı hem de estetik görünümleriyle fark yaratıyor. Toplam garanti süreleri 5 yıla kadar bulan duro radyatörleri kolay montaj imkanlarıyla da tercih sebebidir.  

 Dekoratif Radyatörlerde Black Gold Serisi

  Black gold serisi ile dekoratif radyatör modelleri alıcılara farklı alternatifler sunmaya devam ediyor. Siyah fon üzerine gold çizgilerin eklendiği bu cihazlar son derece Avrupai bir görünüme sahip. Her türden zemin ile uyumlu bir şekilde değerlendirilmeye açıktır.   Evlerin dışında iş yerleri ve villalarda da tercihe bağlı olarak kullanılabilir. Diğer mobilya ve elektrikli ev aletleri ile uyumlu görüntüsü sayesinde piyasada en çok tercih edilen duro serilerinin başında gelmektedir.  

 Cherry Red Serisi

  Toplamda iki yıllık garanti süresine sahip olan bu modellerde 13 kiloya tekamül eden mermeritler kullanılmıştır. Son derece sağlam bir yapıya sahip olan bu modellerin mukavemetleri çevre şartlarına karşı ekstra geliştirilmiştir.   300 Watt'a kadar çalışmaktadır ve toplamda 30 dereceye kadar ısı verir. Minimal ve sade tasarımı sayesinde evlerin her odasında rahatlıkla kurulabilir. Gri - beyaz seramikler ile birlikte müşterilerin talep ettiği estetiği de büyük oranda karşılayan bu radyatörler peşin fiyatına taksitle de satın alınabiliyor.  

 Dekoratif Radyatörlerde Alternatif Modeller

  Yeşilin kendine özgü tonlarını yansıtmayı başaran forest green modelleri bir başka seçeneği oluşturuyor. Hem açık renkle boyanmış duvarlarda hem de ahşap dekorasyonlarda tercih edilen bu radyatör modelleri ise yüzde otuza varan indirimli fiyatları ile birlikte alıcıların beğenisine sunuluyor.   Bir başka renk seçeneği ise gold - brown adı ile ilgili kataloglarda yerini alıyor. Toprağın tonlarının kendine has tasarım ölçekleriyle desteklendiği bu modeller de tamamen tercihe bağlı olarak birçok farklı mekanda değerlendirilebilir.   Yatay ve dikey profillerle desteklenen üst düzey yapısı estetik olduğu kadar dayanıklı olmasıyla da biliniyor. Kataloglarda diğer serilerin isimleri sırasıyla vanilla white ve pearl gray'dir. Bu ürünler de internet üzerinden ya da telefonla sipariş edilebilir.

AdminAdmin