Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 25-03-2019 10:32   Güncelleme : 25-03-2019 10:32

Hayatta Kalma Okulu Tanıtım

Hayatta Kalma Okulu Tanıtım

Doğada hayatta kalabilir misiniz? Bu soruyu kendimize sorduğumuzda neler yapacağımızı şaşırırız. Hayatta Kalma Okulu tam macera isteyenlere özel yapılmış bir firmadır. Doğada hayatta kalmak için gerekli unsurları öğreten ve yaşatan ilgici bir firma olarak ilerlemektedir. Hayatta Kalma okulu içerisinde özel eğitim bulunduran bir doğa dostu bir projedir. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yapılan geniş bir hacmi olan doğanın zorlu şartlarıyla beraber eğlenceli güvenli bir şekilde vakit geçirilen bir eğitim yeridir.

 

 Hayatta Kalmak İçin Farklı Eğitim Tipleri

 

 Doğada hayatta kalmak istiyorsanız mücadele etmeniz gerekmektedir. Bu tür mücadeleler için Hayatta Kalma Okulu farklı eğitimleriyle müşterilerini eğitmektedir. Kurs içerisinde ateş yakma yolları, temiz su bulma veya bulunan suyun içilebilir hale getirilmesi gibi eğitimler bulunmaktadır. Farklı paketlerle beraber daha üstün eğitimler görebilirsiniz.

 

 Survival dediğimiz hayat tarzını benimseyerek hayanızda yeni bir tecrübeler yaşayabilirsiniz. Bir senaryo olarak doğada yaşama mücadelesini vermek isterseniz bunu eğitimlerle başarabilirsiniz. Doğada hayatta kalabilmek için hayatta kalma eğitimi ile birlikte mücadelenizi verebilirsiniz. Macera ve kamp severler için en iyi şekilde yapılmış eğlenceli aktivitedir.

 

 Uzman Eğitim Ve Güvenli Yaşam

 

 Eğitimler tamamen güvenli ve titiz bir şekilde yapılmaktadır. Türkiye’nin güvenilir yerlerinde doğayla iç içe olan yerlerde yapılmaktadır. Doğada hayatta kalmanız için gereken en titiz kurallarla beraber eğitilerek donanacaksınız. Eğitimlerimiz bushcraft, temel ve ileri seviyede olmak üzere üçe ayrılmıştır.

 

 Bu eğitimler her bir pakette özel olarak öğretilen sistemlerle donatılmıştır. Örnek olarak ateş ve su bulabilme, av yapabilme, kendinizi koruyabilmek için mızrak ve yay yapabilme gibi unsurları da öğrenebilirsiniz. Tamamen doğayla iç içe yaşayarak olan bu sistemde tecrübeyi en iyi fırsatlarla edineceksiniz. Doğada sıra dışı günler yaşamak ve zorlayıcı şartlarla beraber hareket etmek istiyorsanız bu tür eğitimlerle hayatınıza yön verebilirsiniz.

 

 Survival Yaşam Tecrübesi

 

 Yeni maceraya yelken açmak istiyorsanız eğitime katılarak en iyi survival yaşam hayatta kalan kişi olma yönünde ilerleyeceksiniz. Survival yaşam için hayatta kalma okulu sayesinde bütün ince detaylara kadar inerek ve doğayla iç içe yaşamayı öğreneceksiniz. Ekip olarak uzmanlarla ve eğitim yeri olarak güvenli bölgeler yoluyla hareket edilmektedir. Sizde bu maceraya katılabilirsiniz.

AdminAdmin