EĞİTİM
Giriş Tarihi : 01-03-2019 18:54   Güncelleme : 01-03-2019 18:54

Özel Ankara Aziziye Anadolu Lisesi “Asr-ı Saadet “ programının üçüncüsünü gerçekleştirdi.

Özel Ankara Aziziye Anadolu Lisesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Asr-ı Saadet “ programının üçüncüsü yapıldı.

Özel Ankara Aziziye Anadolu Lisesi “Asr-ı Saadet “ programının üçüncüsünü gerçekleştirdi.

Programın bu yılki konusu “Şehadet”ti. Öğrenciler şubat ayı içerisinde “Şehadet” düşüncesi ışığında ilk olarak, Orman Bakanlığının aracılığıyla “Her şehit bir fidanda can bulur.” etkinliğiyle öğrenciler ve öğretmenler 100 adet fidan dikimini gerçekleştirdi ve bu fidanlara bir şehidin ismini verdi. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak ve unutturmamak için öğrenciler yazılı ve görsel medyada topladıkları bilgileri derleyerek, 60 şehidin hayatını anlatan “Alın Yazımız – Şehadet” adlı bir kitap çıkardılar. Asr-ı Saadet programı çerçevesinde öğrenciler tarafından 5 perdelik tiyatro oyunu hazırlandı. 5 perdelik tiyatroda Kerbela Olayı, Nene Hatun, Yarbay Hasan, Ömer Halisdemir ve Şehit Anası oyunları sahnelendi. Aynı zamanda tiyatro içinde şiirler, türküler ve ilahilere yer verildi. Bu programda velilerin düzenlemiş olduğu kermesten elde edilen gelirle “Her şehit için bir Kur’an-ı Kerim” kampanyası ile Deniz Feneri Derneği "İyilikte Yarışan Okullar" projesi kapsamında sex shop sex shop sex shopAfrika’daki Müslümanlara Kur’an-ı Kerim gönderildi.

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi
AdminAdmin