Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 14-01-2019 09:20   Güncelleme : 14-01-2019 09:20

Tassar Marka Sofra Ve Sunum İle Çay Setleri

Tassar Marka Sofra Ve Sunum İle Çay Setleri

            2006 yılında kurulmuş olan Tassar markası, kendi adına atıfta bulunmak suretiyle, tasarım odaklı ve kaliteli ürünler sunar. Kristal, cam, porselen, seramik, metal ve ahşaptan üretilmiş olan mutfak ürünlerinden dekoratif ev eşyalarına kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sağlar.

 

 Sofra ve Sunum Ürünlerimiz

 

            Tassar markası olarak Sofra ve Sunum kategorimizde çay bardağı, bardak altlığı, şekerlik, porselen çaydanlık, kadeh, sürahi, kraf, çay seti gibi ürünlerimizi tasarladık. Ürünlerimiz kaliteli porselen ve cam kullanılarak üretilmiştir. Renkli ve şık desenlerle üretilmiş ürünlerimiz dış yüzeyine dokunulduğunda pürüzsüzlüğüyle dikkat çekmektedir. Osmanlı çini motiflerinin yoğun bir şekilde kullanıldığı desenlerimiz tarihi ve estetik dokusuyla göze de hitap etmektedir. Genellikle turkuaz, mavi, yeşil, mor, turuncu gibi canlı renklerin kullanıldığı ürünlerimiz ebru temalı olarak üretilmiştir. Tassar markası geleneksel dokulara sahip çıkan yerli tarzının yanında alanında yarattığı farklılık ile sofra, sunum ve mutfak ürünleri konusunda yeni trendlerin belirlenmesinde öncü olan bir dünya markası haline gelmiştir.

 

 

 Çay Setlerimiz

 

            Tassar, özgün, şık, elit, hem nostaljik hem de modern çizgilerle oluşturulmuş ürünleri ile alanında bir numara olan bir mutfak ürünleri markasıdır. Çay Setleri kategorimizde iki farklı modelimiz mevcuttur. Bunlar; Dora Mandala Çay Seti ve Dora Saraylı Çay Seti modellerimizdir. Şimdi bu ürün yelpazesinden Dora Mandala serisini inceleyelim:

 

 Mandala Çay Sunum Serisi

 

            Lider ve yenilikçi tasarımlar sunan Tassar markası olarak çay sunum setleri alanında da özgün ve nostaljinin modern çizgilerle harmanlandığı setler tasarlıyoruz. Çay bardağı, bardak altlığı, porselen çaydanlık ve Dora Mandala Golden Lines şekerlikten oluşan Dora Mandala Çay Seti canlı renkleriyle göz doldurmaktadır. Yenilik ve farklılık anlayışına sahip özgün ve modern çizgilerle oluşturduğumuz desenlerle süslenmiş Dora Mandala Çay Seti hem göze hem de ruha hitap eder. Dora Mandala Çay Seti kişiye kendini özel hissettiren görsel sunumu ile çay saatlerinin önemli bir sunum ürünü haline gelmiştir. Porselen ürünlerin çayın lezzetine yaptığı olumlu katkı herkes tarafından bilinir. Bundan hareketle kaliteli porselenin kullanıldığı Dora Mandala Çay Seti lezzetli çayların vazgeçilmez markası haline gelmiştir.

 

AdminAdmin