Kültür - Sanat
Giriş Tarihi : 22-09-2017 15:11   Güncelleme : 22-09-2017 15:11

Kadın Yaşam ve Moda Rehberi

Kadınlara özel moda, stil, tarz, giyim, aksesuar, güzellik, sağlık ve kadın - erkek ilişkileri hakkında öneriler sunan Kadın Portalı olan kadingibi.com kadınlara özel yaşam ve moda içerikleri sunar.

Kadın Yaşam ve Moda Rehberi

Yayın hayatına 2014 yılında başlayıp kısa sürede adından söz ettirmiştir. Özgün ve kaliteli içerik oluşturarak, kadınların sosyal dünyasındaki birçok konuda bilgiler sunan kadın portalı kaliteli paylaşımları sayesinde geniş kitleler tarafından takip edilmekte.  Kadingibi.com[/caption] Sitenin şuan mevcut durumu ile aylık 250.000 – 300.000 tekil ziyaretçi sayısına sahiptir. Hedef kitlesinin ortalama yaş aralığı ise 18-36’dır. Hali hazırdaki içeriklerini sürekli takip edilip güncelleyen nadir kadın portalı ayrıca ziyaretçi sayısını özgün içerikleri sayesinde hızla arttırmaktadır.

Kadın Modası

Kadın modası detaylarıyla ilgili, son moda haberleri, 2017 kadın modası, kadınlar için fark yaratacak giyim ve stil önerileri, kadın modasındaki son trendler, sokak modası içinde öne çıkanlar, en yeni kıyafetler ve kombin önerileri sunan lider kadın sitesi konumunda.

Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı kilo verme, spor ve egzersiz konuları hakkında uzman kişilerin tavsiyelerinin yanı sıra özelikle kadın sağlık sorunlarına bitkisel ve bilimsel olarak kanıtlanmış uzman yorumlarına dayanarak içerik üreten en iyi kadın portalı olmak adına içerik üreterek emin adımlar ile yoluna devam etmekte.

Kadın Güzellik Sırları

Makyaj trendleri, güzellik ve bakımlı görünmenin sırları en yeni ve popüler kozmetik ürünleri gibi, sorulara yanıt arayanların kesinlikle bakması gereken kadın sitesi ayrıca içerisinde makyajdan saç bakımına, tırnak bakımından, makyaj hilelerine kadar birçok konuda güzellik önerileri sunar.

Anne ve Bebek

Hamile, anne ve bebekler için sağlık önerilerinin yanı sıra hamilelik döneminde anne adaylarının bilmesi gerekenler ve doğum sonrası annelerin kendi sağlı için öğrenmeleri gereken bir çok bilgilendirici ve öğretici içeriği bir arada bula bileceğiniz eşsiz bir Kadın Blogu. Ayrıca annelerin en değerli varlıkları olan çocukların gelişimlerine katkıda bulunacak kaliteli ve uzman yorumları ile çocuklarınızın sağlıklı büyümesine yardımcı olacak birçok içerik sunmakta.

Aşk ve İlişkiler

Aşk, evlilik, cinsel yaşam, kadın erkek ilişkileri, psikoloji, kişisel gelişim konuları ve daha birçok önemli konularda içerik üreten kadın sitesi. Kadingibi.com’da cinsel hayatı renklendirecek öneriler yanı sıra evlilik, boşanma, ayrılık gibi ilişkilerdeki sorunlarınızı ele alan kimseyle konuşamadıklarınız, kimseye soramadıklarınız gibi sorunlarınızı rahatlıkla bula bileceğiniz en hızlı büyüyen kadın blogu konumun da. Kadın modasındaki son trendleri, en güncel giyim ve aksesuar önerilerini, bakımlı görünmesinin sırları kadın sağlığı ve ilişkiler gibi birçok konuda en güncel içerikleri takip etmek için kesinlikle sık sık ziyaret etmeniz gereken hem masaüstü hemde cep telefonları için mobil site desteği bulunan kadınlar için önemli bir adres.