Kültür - Sanat
Giriş Tarihi : 21-09-2017 11:54   Güncelleme : 21-09-2017 11:54

Çikolatalı Tatlılar

300.000'den fazla tarif, milyonlarca takipçi, yüzbinlerce abone ve her geçen gün kendini yenileyen bir platform!

Çikolatalı Tatlılar

nefisyemektarifleri.com, birçok siteye öncülük ederek büyümeye devam etmektedir. Google aramalarında hangi tarifi almak istersek isteyelim ilk sırada karşımıza çıkan ve popülaritesini devamlı artıran nefisyemektarifleri.com, 10. yılına yine çoşku ve yenilikler ile giriş yapmaktadır. Farklı kategori başlıkları ile çeşitlilik konusunda pek çok siteyi geride bırakan bu platform, her geçen gün büyümesi ve ulaştığı kişi sayısı ile de rakiplerine dudak uçuklatacak gibi görünüyor :)

En kolay erişim imkanını sunan nefisyemektarifleri.com'a hem tablet ve bilgisayardan hem de telefonlarına indireceğiniz ücretsiz android veya ios uygulaması sayesinde her yerden ulaşılabilmektedir. İster üye ya da takipçisi olarak isterseniz ziyaretçi olarak tüm lezzetlerden yararlanabilir ve bu lezzetlere yapılan yorumlardan feyz alarak tarifleri uygulayabilirsiniz. Aradığınız tüm tarifleri ve hatta geleneksel yemeklerin yanı sıra balkanlara özgü tarifleri bulmak da zor değildir. nefisyemektarifleri.com'un geniş yelpazesi sayesinde sebze yemeklerinden - et yemeklerine, çikolatalı tatlılar ‘dan - şerbetli tatlılara, salatalardan - turşulara ve hatta reçel, hamur işleri, çeşitli peynirler gibi pek çok tarifi bulmak mümkündür. E tabi hal böyle olunca tüm kategorileri sıralayarak yazmak da zor oluyor. :)

Kullanıcılarına sağladığı olanaklardan biri olan denenmiş tariflerin kullanıcılar tarafından eklenebilmesi özelliği ayrıca katılımın önünü açmaktadır. Böylelikle tarifler üzerinden yorumlar yapılabiliyor, tarif hakkında ek bilgiler verilebiliyor ve bu tarifler ilk kez deneyecek olanlar için en anlaşılır halini alıyor. Görseller ile desteklenebilen tarifler ayrıca sunum hakkında da fikir edinilmesine  yardımcı olmaktadır. Tüm bu kolaylıkların dışında video destekli tarifler ile de henüz mutfağa yeni adım atanlar için imkan sağlanmaktadır. Ayrıca Youtube üzerinden ulaşabileceğiniz videolu yemek tarifleri ile tarifin uygulanışını izleyebilir, bu sayede herhangi bir karışıklık yaşamadan lezzetli bir yiyecek hazırlayabilmenin yanı sıra kanal üzerinden görebileceğiniz diğer öneriler sayesinde de yeni fikirler edinebilirsiniz.

Görüldüğü üzere nefisyemektarifleri.com kendini aşmış bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Yaptığı öncülük bir tarafta dursun, getirdiği yenilikler ile de kendine olan güveni arttırmaktadır. Hanımların yanısıra artık eşlerine küçük jestler yapmak isteyen beylerin bile takip eder hale geldiği bu site kalıcılığını kanıtlamış durumdadır. Bundan dolayı tüm nefisyemektarifleri.com'un yaratıcı kadrosunda yerini alan herkese teşekkür ediyor ve nice 10 yıllara diyoruz.