Oyun Dünyası
Giriş Tarihi : 29-03-2017 23:01   Güncelleme : 29-03-2017 23:01

Destiny 2 Bu Yıl Kesin Olarak Çıkıyor !

Destiny oyununu bir seri haline dönüştürecek olan Destiny 2, bu yıl içerisinde kesin olarak piyasaya sürülecek. Oyun ile ilgili yayınlanan resmi logo bunu gözler önüne serdi. Destiny oyunu tutkunları 2017 yılının sonlarına doğru yeni oyunu oynamaya başlayabilecekler.

Destiny 2 Bu Yıl Kesin Olarak Çıkıyor !

2014 yılında piyasaya sürülen Destiny oyunu, sahip olduğu fonksiyonlar ile oyuncuları etkilemeyi başarmıştı. Büyük bir hayran kitlesi yakalayan oyun, aynı zamanda büyük satış rakamlarına da ulaşmıştı. Destiny oyununun bu başarısı , yapımcısını ikinci oyunu da çıkarmaya itti. Ve bu doğrultuda Destiny 2 için çalışmalara başlandığı biliniyordu. Ancak oyunun hangi yıl çıkacağına dair henüz resmi açıklama yoktu. Ve işte o resmi açıklama da geldi.

Destiny 2 oyunu kesin olarak 2017 tarihi içerisinde piyasaya sürülecek. Ancak gün olarak çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Yinede oyunun yapımcısının 2017 yılı içerisinde oyunu piyasaya süreceğini doğrulaması oyun dünyasında büyük heyecan yaratacaktır. Oyun büyük bir ihtimalle sonbahar aylarında piyasada olacak.

Destiny oyununda bulunan karakterleri Destiny 2 oyununa da taşıyabileceksiniz. Öte yandan oyunun PC platformuna gelip gelmeyeceği ile ilgili şuan için kesin bir bilgi bulunmuyor. Oyun ile ilgili gelişmeler elimize ulaştıkça sizlere aktarmaya çalışmaya devam edeceğiz.

 

AdminAdmin