Oyun Dünyası
Giriş Tarihi : 27-03-2017 20:55   Güncelleme : 27-03-2017 20:55

Mass Effect Andromeda Satış Rakamlarında Zirvede !

Mass Effect Andromeda oyunu satışa sunulur sunulmaz inanılmaz bir ilgiyle karşılandı. Oyunun şuan da dünya üzerinde en fazla satılan oyun olduğu ortaya çıktı. Bu hafta lider !

Mass Effect Andromeda Satış Rakamlarında Zirvede !

Oyun dünyasında piyasaya sürekli taze oyunlar çıkmakta ancak bazı oyunlar var ki tüm dünya o oyunlara dikkat kesilmekte... İşte Mass Effect Andromeda oyunu da bunlardan biri olarak dikkat çekiyor. Mass Effect Andromeda bildiğiniz üzere satışa sunuldu. Oyun piyasaya sürülmeden önce sık sık teknoloji haber sitelerinde, gazetelerde, sosyal medyada kendine yer buluyordu yani çok beklenen bir oyundu ve bu durum satış rakamlarına da yansıdı. Mass Effect Andromeda, sıralamada çok büyük bir fark yarattı.

Elimize ulaşan bilgilere göre Mass Effect Andromeda, geçtiğimiz haftanın en fazla satan oyunu oldu. Üstelik tüm platformlarda... 

GRAFİK KALİTESİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Mass Effect Andromeda, grafiklerinin güzelliği ile dikkat çeken bir yapım. Oyunun grafikleri o kadar muazzam gözüküyor ki oyuncular gerçekten de büyük bir iştahla oynuyorlar. Ancak elbette oyunu güzel yapan şey sadece grafikleri değil. Hem sürükleyici bir hikayeye , hem de kaliteli bir oynanışa sahip olan Mass Effect Andromeda, uzun süre en çok satan oyunlara dair listelerden inmeyecek gibi gözüküyor.

AdminAdmin