Oyun Dünyası
Giriş Tarihi : 26-03-2017 21:24   Güncelleme : 26-03-2017 21:24

GTA 5'e Crysis Giysisi Eklediler !

Dünyanın en popüler oyunlarından GTA 5'e özel olarak Crysis giysisi geliştirildi. GTA 5 böylelikle artık çok daha keyifli bir hale gelebilir. Söz konusu mod, GTA 5 oyunu için geçerli olup Crysis serisinde bulunan efsanevi nano giysiyi ve sahip olduğu tüm özellikleri içeriyor.

GTA 5'e Crysis Giysisi Eklediler !

Oyun dünyasında gelmiş geçmiş en sevilen oyunlardan birisi olan, 2013 yılında piyasaya sürülmüş olmasına rağmen hala çok satın alınan ve oynanan GTA 5'e sürekli yeni modlar ekleniyor. Ancak bu sefer eklenen mod son derece enteresan ve oldukça ses getirebilecek kapasitede bir mod. Modun ismi GTA 5 Crysis...

GTA 5 Crysis modu isminden de anlaşılabileceği üzere GTA 5 oyununda, Crysis oyununda bulunan bazı özellikleri ortaya koyuyor. Crysis serisi kurucuları Türk olan şirkete ait dünayca ünlü bir oyun serisiydi. Bu serinin kendisine has bir özelliği bulunmaktaydı ; Nano giysi... Nano zırh ile neredeyse görünmez olabiliyor, maksimum zırh, maksimum güç , maksimum hız gibi olağanüstü özellikleri kullanabiliyorduk. İşte söz konusu özellikler GTA 5 oyununda da olabiliyor ! Bunu da GTA 5 Crysis modunun yapımcılarına borçluyuz. Bu mod sayesinde , oyuna nano giysi ekleniyor ve giydiğimiz bu nano giysiyle oyunu oynayabiliyoruz. Giysinin sahip olduğu yukarıda saydığımız fonksiyonları kullanabiliyoruz.

Söz konusu modun beni gerçekten de oldukça etkilediğini söyleyebilirim. Bu mod ile oyunun çok daha keyifli bir hale geldiği aşikar. Modu edinmek için taktir edersiniz ki ilk olarak bir GTA 5 oyununa sahip olmalısınız. Eğer oyun elinizde varsa mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

 

AdminAdmin