Oyun Dünyası
Giriş Tarihi : 01-01-2017 19:44   Güncelleme : 01-01-2017 19:44

Efsane Oyun Super Mario Run Google Play Store'da!

Yayına alındığı ilk 4 günde 50 milyondan fazla oyuncu sayısına ulaşmayı başaran son zamanların en çok konuşulan oyunu Super Mario Run, sonunda android telefonlar için de google play store'daki yerini aldı!

Efsane Oyun Super Mario Run Google Play Store'da!

Super Mario fanatiklerinin başta olmak üzere büyük bir kitlenin sabırsızlıkla beklediği haber nihayet Nintendo'dan geldi. Son zamanların en çok konuşulan oyunu Super Mario Run, IOS App store'dan sonra şimdi de Android telefonlar için google play store'daki yerini aldı!

Büyük bekleyiş nihayet sona erdi ve Super Mario Run, android işletim sistemli telefon ve tabletlerin uygulama marketi olan Google Play Store'daki yerini aldı. Android telefon ve tablet kullanıcıları şimdiden super mario run oyun sayfasına ulaşabilirler!

Şimdilik ön kayıt alınan oyunun 2017 yılı içinde satışa çıkması beklenirken android kullanıcılarının da gelen bu haberle heyecanlandığı gözlemlendi. 

Geçtiğimiz haftalarda apple telefon ve tabletler için iOS kullanıcılarına özel yayınlanan Super Mario Run, bir süre android markette yayına alınmamış ancak sadece bir kaç gün içinde ve sadece IOS platformunda 50 milyondan fazla oyuncu sayısına ulaşarak adından en çok söz ettiren oyun olarak kendini göstermişti. Android kullanıcılarının beklemek zorunda kalması can sıkıcı bir durum olarak görülmüş olsa da, Nintendo tarafından gelen bu gecikmeli haber heyecan uyandırmayı başardı. Sonunda beklenen an geldi. Oyunu henüz oynayamıyoruz ama Super Mario Run sayfası, Google Play Store'da açıldı. BURAYA TIKLAYARAK, ilgili sayfaya gidip, yapım için ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Super Mario Run oyununun 2017'nin başında Android için yine freemium modeli ile çıkması bekleniyor. iOS'ta olduğu gibi ilk 3 bölümü oynamanızın ardından, devamını görmek için 27 TL civarı bir ücret ödemek zorundasınız.

AdminAdmin