Sevginizi Hediyelerle Göstermenin Yolları

Sevdiğiniz, yanınızda olmasından mutluluk duyduğunuz insanlara varlığınız yeterli olsa da, birbirinden güzel ve özel hediyelerle onları mutlu etmeyi başarabilirsiniz.

Sevginizi Hediyelerle Göstermenin Yolları

Sizden gelecek hediyeleri özenle saklayacaklarını da unutmamalısınız. Çarşıya, pazara, alışveriş merkezlerine gidip hediye aramak yerine, kolaylıkla hediyesepeti.com sitesinden aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Sevdiğiniz insanların adreslerine yönlendirdiğiniz hediyeler sahiplerine ulaşınca, mutlulukları tarif edilemez bir hal alacaktır.

Çeşitli Puzzle Hediyelikler

Sevgilinizle geçirdiğiniz senelerin yıl dönümlerinde, arkadaşlarınızın doğum günlerinde, kardeşlerinizin mezuniyetinde ve birçok güzel sebeple onlara Resim puzzle hediye edebilirsiniz. Birçok parçaya ayrılan puzzleler (99, 2000, 130, 500, 99, 1000, 40 vb. parçalar), dilediğiniz şekilde yapılıyor ve sizlere sunuluyor. Sevgilinizle, eşinizle, çocuklarınızla, arkadaşlarınızla, annenizle ya da babanızla, tüm sevdiklerinizle çekildiğiniz fotoğrafları puzzle ile ölümsüz kılabilirsiniz. Puzzle için seçeceğiniz fotoğrafı, sevdiklerinizle birlikte gittiğiniz mekanların aranızda özel bir anısı varsa orada çekilen bir fotoğrafı sonsuza dek saklamak için puzzle dönüştürmeyi sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Hediyelikler

Sevgilinizi şımartmak ve ona özel olduğunu hissettirmek için siteye uğrayın ve hoşunuza giden Kişiye özel hediye seçeneklerinden istediğinizi seçerek karşı tarafı mutlu edin. İsim ve tarihin yazılı olduğu yastıklara birçok ekleme yapılmasını keyifle isteyebilirsiniz. Özel yazılar, isimler, fotoğraflar ile bütünlük sağlanmasını sağlayabilirsiniz. Dünyaya gelen bebeğiniz için de özel yastıklar tasarlanmasını isteyebilirsiniz. Onun ismini, kilosunu, boyunu yazdırabilir, bilberon, beşik ve emzikli işlemeler yaptırılmasını isteyebilirsiniz. Erkek arkadaşlarınıza, sevgilinize, kocanıza, babanıza, kayın pederinize özel cüzdanlardan alarak hediye edebilirsiniz.

İmza tasarımlı olan kemer ve cüzdan, isimli ve tesbih yeri bulunan cüzdanlar, imza tasarımı bulunan çek cüzdanı, isimli deri cüzdanlar, baş harfinin büyük yazıldığı cüzdanlar, tuğra işlemeli cüzdanlar, canım babam yazılı cüzdanlar, çift renkli isimli cüzdanlar ve bunun gibi pek çok modeli temin edebilirsiniz. Çikolata yeme tutkusu neredeyse her insanda olabiliyor. Peki, süslenmiş çikolatalar daha çok dikkatinizi çekmez mi? Kalp desenli kutu içerisinde bulunan çikolataları kız arkadaşınıza hediye etmek için acele etmelisiniz. Fotoğraf baskı puzzle çikolatalar da dikkatinize çekecek. Yeni işe başlayan sevdiğiniz için yazılı çikolataları iş yerine göndererek incelik yapabilirsiniz. 

kişiye özel hediye resim puzzle hediyesepeti.com
Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı