Melikgazi Belediyesi 54 Branşta Yaz Okulu Açıyor

Kayseri'nin Melikgazi İlçesinde her yıl geleneksel hale gelen yaz okulu uygulaması bu yıl daha da güçlenerek eğitim verilecek branş sayısını artırarak tekrarlanmaya devam ediyor. Meligazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, açılacak olan yaz okulu ile ilgili bilgiler vererek çocukların bu yıl da verimli bir yaz geçirmelerine imkan tanıyacaklarını ifade etti.

Melikgazi Belediyesi 54 Branşta Yaz Okulu Açıyor

Melikgazi'de her yıl geleneksel olarak açılan yaz okulları uygulaması bu yıl da devam edecek. Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, toplam 54 branşta eğitimlerin verileceği yaz okullarının, spor, kişisel gelişim, seçmeli dersleri de kapsadığını ifade etti. Çocukların tatillerini verimli bir şekilde geçirmelerine imkân tanıyacaklarını ifade eden Büyükkılıç, uygulama hakkında bilgiler verdi.

YAŞ GURUBU BELİRLENDİ
8-13 yaş grubu çocukların yaz yaz tatillerini verimli bir şekilde değerlendirmelerine ve eğlenirken öğrenmelerine imkân sağlayacak olan yaz okulları uygulaması hakkında bilgiler veren Başkan Büyükkılıç yaptığı açıklamasında, “Öğrenciler bir eğitim sezonu sonunda tatillerini hem eğlenerek, hem arkadaşlıklarını geliştirerek hem de öğrenerek değerlendirmelerine imkan tanıyoruz. Geleneksel hale getirilen Yaz Okullarımız ile hem çocuklar güven içerisinde, hem de aileler huzur içerisinde tatillerini değerlendirmektedirler“ ifadelerini kullandı.

Yaz Spor Okulunun 3 Temmuz 2017 günü 15 ayrı sosyal ve spor tesiste başlayacağını, ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, tüm spor aktivitelere katılarak kendilerini geliştirecek, özgüven duygularını artırarak yeni ders yılına daha iyi hazırlanacaklarını kaydetti.

18 AYRI BÖLGEDE FAALİYETTE OLACAK

Bu yıl çocukların kişisel gelişimini sağlayacak olan değerler eğitimi, liderlik eğitimi, kişisel gelişim, sosyal hayatta iletişim gibi özel derslerin yer aldığını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, ailelerin ve Çocukların ilgisinin her sene olduğu gibi bu senede son derece yoğun olduğunu sözlerine ekledi.

 


Kaynak: İHA

Sayfahaber Satılıktır. İletişim için : info@sayfahaber.com

 

Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı