FETÖ Elebaşının Kumpas Terfilerini İmzalarken Görüntüleri Ortaya Çıktı

FETÖ elebaşı olan Fetullah Gülen’in Amerika’nın Pensilvanya Eyaletinde kumpas terfilerini imzalama anının fotoğrafları Kaynak Holding bünyesindeki gizli arşivlerin içerisinden ortaya çıktı. Fotoğraflar içerisinde şok etkisi yaratan bir diğer detay ise Fetullah Gülen’in arka tarafında görülen polis şapkasıdır.

FETÖ Elebaşının Kumpas Terfilerini İmzalarken Görüntüleri Ortaya Çıktı

Devlet’in birçok farklı kademesine gizlice girerek ihanet girişiminde bulunan FETÖ, direkt olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti iktidarını hedef alarak yapılan kumpasın soruşturmaları başlamadan önce kritik ve önemli görevlere en güvendikleri adamların atamasını yaptığını gösteren başka bir belge de ortaya çıktı. 16 Temmuz 2010 tarihine ait olan atama listesi, İçişleri Bakanlığı tarafından onaylanmadan 14 saat önce FETÖ elebaşı Fetullah Gülen tarafından imzalanarak onaylanmıştır ve buda bu belge ile kanıtlanmış oldu.

GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN FOTOĞRAFLAR KAYNAK HOLDİNG OPERASYONUNDA ORTAYA ÇIKTI

Şok fotoğrafların çekildiği ana ilişkin bulunan belgeler, FETÖ soruşturmaları amacıyla Kaynak Holding’e yapılan baskın sırasında ele geçirilmiştir. Gizli bulunan arşivde birçok dijital verinin arasında bu fotoğrafta bulunmuştur. İlk bakışta gayet normal görünen fotoğraf, derinlemesine incelendiğinde çekilen tarih ve saat bilgileri ile fotoğraftaki diğer detaylar teknolojik sistemlerle incelendiğinde çok çarpıcı sonuçlar elde edilmiştir.

Bulunan fotoğraf, 16 Temmuz 2010 tarihinde saat 04.56’da çekilmiştir. Fotoğrafta Gülen’in arkasında yer alan kitaplıkta biri Amerika Birleşik Devletleri polisine ait diğeri ise İstanbul Terörle Mücadele ekiplerinden birine ait iki tane polis şapkası görünmektedir. Her adımında mutlaka bir mesaj verme kaygısı yaşayan Gülen tarafından imzalanan o dosyanın 14 saat sonra İstanbul polisinde büyük etki yaratacak olan tayin ve terfi listesi olduğu belirlenmiştir. Verilen bu terfi ve tayin listesi ile özellikle İstanbul’daki Emniyet Müdürlüklerinde en kritik yerlere FETÖ elemanları yerleştirilmiştir.
 

fetö terfi imzaları gülen terfileri imzalarken gülen imzası
Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı