GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-07-2020 17:03

Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis Taşıma Hizmetleri

 

  1. ortamı, gelişen ve değişen dünya düzeninde hem kamusal hem özel sektörde yoğun bir şekilde çalışmaların devam ettiği, teknoloji odaklı gelişmeye devam eden dinamik bir ortamdır. Ofislerin sıfırdan kurulması ve ofislerdeki eşyaların başka ofislere taşınması gibi durumlarda ofislerde yer alan malzemelerin pahalı ve değerli olmasından dolayı taşınma süreci son derece önemli bir hale gelmektedir. taşıma hizmetleri ile ilgili birçok resmi veya resmi olmayan nakliyat şirketleri bulunmaktadır. Ancak piyasada bulunan ve merdiven altı olarak adlandırılan nakliyat şirketlerinin ofisinizdeki ürünlerin taşınması sürecinde ne kadar kaliteli bir hizmet sunacakları büyük bir soru işaretidir. Bu nedenle ofis taşıma hizmetleri ile ilgili nakliyat şirketi araştırması yaparken mutlaka resmi olarak hizmet veren ve tanınan bir nakliyat firması ile iletişime geçiniz.

 

Ofis Taşımacılığında Çolakoğulları Nakliyat Farkı

Piyasada bulunan birçok nakliyat şirketi ofis taşıma hizmetleri sunarken ofisinizde bulunan eşyaların ekspertiz raporunu çıkarmaz, ofis eşyalarınız ile ilgili gerekli sigortayı yaptırmaz ve bu durum da ofisinizdeki eşyaların taşınma sürecinde zarar görmesi durumunda zararınızı karşılama konusunda sizlere yardımcı olmaz. Bu durum da zaten yorucu bir iş olarak görülen taşınma sürecinde sizlere ayrıca stresli günler yaşatacaktır. Ayrıca profesyonel olmayan nakliyat şirketleri ile yaşanan sorunlarda genellikle karşınızda muhatap bulamazsınız. Tüm bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda Çolakoğulları Nakliyat olarak profesyonel bir şekilde ofis taşıma hizmeti sunmaktayız. Öncelikli ofisinizde bir toplantı yaparak süreç hakkında sizleri bilgilendiriyoruz, ofisinizde bulunan ürünlerin ücretsiz olarak ekspertiz raporlarını çıkarıyoruz ve ofis ürünlerinizin sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Ofis eşyalarınızın zarar görmesi durumunda sigortalı bir şekilde taşınan eşyalarınızın zararının karşılanması konusunda güvende olmanızı sağlıyoruz.

Koronavirüs Döneminde Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis taşımacılığı sürecinde aynı zamanda aklınızın bir ucunda çalışanlar arasında pozitif olan var mıdır sorusunun geçtiğini tahmin edebiliyoruz. Hizmetlerimizde insanlar ile iletişim halinde olduğumuz için koronavirüse karşı her türlü tedbiri alıyoruz ve çalışanlarımızın rutin aralıklarla testlerinin yapılmasını sağlıyoruz. Çalışanlarımızın temizlik ve hijyeni konusunda ateş ölçme, el dezenfektanı kullanması, üç saatte bir maske değişimi, araçlarımızın günübirlik temizliğinin yapılması gibi konulara önem gösteriyoruz. Profesyoneli bir İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak eşyalarınızın güvende olması kadar değerli çalışanlarımızın ve siz değerli müşterilerimizin sağlığı da bizim için son derece önemlidir.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Wearmajex 3 ay önce
worldwide pharmacy kamagra
1xbet yeni giriş