GÜNDEM
Giriş Tarihi : 13-05-2020 00:37

Portekiz Vizesi Başvurusu

Portekiz Vizesi Başvurusu

Portekiz Vizesi Başvurusu

 

Portekiz son dönemlerde sıklıkla yurtdışı seyahatlerinde tercih edilmeye başlamıştır. Portekiz ziyaretinizden evvel vize işlemlerinizi yaptırmanız gerekmektedir. Portekiz vizesi için istenen belgeleri eksiksiz ve doğru olarak hazırlamanız halinde başvurunuz olumlu sonuçlanmaktadır. Eksik ve özensiz her başvuru ret edilmektedir. Eğer isterseniz vize işlemleriniz için aracı kurumlar ile çalışabilirsiniz. Uzun yıllardır aracı kurum olarak hizmet veren Marina vize başvuru merkezi başvurunuzun olumlu sonuçlanması için gerekli tüm destek ve yardım hi izmetini vermektedir.

Vize Almak Zor mu?

Ziyaretçiler Portekiz vizesi almanın zor olup olmadığını çok merak etmektedir. Vizeniz için istenen tüm evrakları eksiksiz verdiğinizde ve belirlenen günde randevunuzu kaçırmadığınız zaman bir sorun yaşamamaktasınız. Başvurular genellikle 7 ila 15 iş günü içinde sonuçlanmaktadır.

Vize Başvurusunda İstenen Evraklar

Konsolosluğa Portekiz vizesi için vermeniz gereken bazı evraklar var. Bunların yanı sıra mesleğinize göre veya çalışma durumunuza göre ekstra evraklar talep edilmektedir.

  • Başvuru dilekçesi,
  • Vize dilekçesi,
  • Kimlik fotokopisi,
  • Nüfus kayıt örneği,
  • Biometrik fotoğraf,
  • Sgk kaydı ve maaş bordosu,
  • Tapu ve banka hesap özetleriniz istenmektedir. Ayrıca geçerliliği devam eden pasaportunuz ve pasaportun en az iki boş sayfası bulunması istenilmektedir.

Portekiz vizesi için hemen her yıl çok sayıda başvuru yapılmaktadır. Bu başvuruların başarılı bir şekilde sonuçlanması ise gerekli evrakların ve koşulların tam olmasıyla doğrudan ilgilidir. https://www.marinavize.com sayfası sorunsuz bir şekilde hizmet sunuyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
1xbet yeni giriş