SPOR
Giriş Tarihi : 09-05-2020 22:20

Sinan Bolat Antwerp’te Oynamayacak

Sinan Bolat Antwerp’te Oynamayacak

Sinan Bolat Antwerp’te Oynamayacak

 

1xbet giriş Belçika liginde bulunan Antwerp takımında oynayan Sinan Bolat’ın sözleşmesi fesih edildi. Sinan Bolat’ın sözleşmesinin fesih edilmesiyle birlikte Antwerp deki futbol hayatı sona erdi.1xbet giriş  Belçika liginde olan Antwerp takımının kalecisi Sinan Bolat kulüp ile yollarının ayrıldığını açıkladı. 1xbet Sinan Bolat Antwerp takımında 2017 yılında futbol oynamaya başlamıştı. Sinan Bolat Antwerp takımında toplam 3 yıl forma giydi. 1xbet Ayrıca Sinan Bolat bu sene koranavirüs hastalığı nedeniyle liglerin ertelenmesinden hemen öncesinde toplam 36 maçta forma giymişti.

Sinan Bolat Kayserispor ve Galatasaray’da Forma Giymişti

Sinan Bolat Antwerp dışında Club Brugge, Genk, Standart Liega, Nacional ve Porto’da futbol oynamıştı. Sinan Bolat bu takımların dışında ülkemizde Kayserispor ve Galatasaray’da forma giymişti.

Ayrıca Antwerp spor kulübü Sinan Bolat’ın sözleşmesini fesih ettiği gibi ünlü futbolcu Kevin Mirallas’ın da sözleşmesini fesih ettiğini duyurdu.

Sinan Bolat’ın Sözleşmesi Fesih Edildi

Ünlü milli takım kalecisi Sinan Bolat 2017 yılında Belçika liginde bulunan Antwerp takımıyla sözleşme imzalamıştı. 2017 yılında Antwerp takımında futbol oynamaya başlayan Sinan Bolat’ın sözleşmesi kulüp tarafından fesih edildi. Sinan Bolat Belçika liginde birçok maçta forma giymişti.1xbet giriş Fakat kulüp Sinan Bolat ile yollarını ayırdığını duyurdu. Böylece Belçika liginde Sinan Bolat’ın futbol hayatı sona ermiş oldu. Kulüp Sinan Bolat ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Fakat Sinan Bolat ile yollarını neden ayırdıkları hakkında bir açıklama yapmadı. Sinan Bolat ayrıca Galatasaray ve Kayserispor’da futbol oynamıştı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
1xbet yeni giriş