Reklam
Giriş Tarihi : 04-02-2020 13:23

Paykwik

Paykwik

İnternet insanların yaşamına bir girdi tam girdi ve artık insanlar her şeyi internet üzerinden hallediyor. Kimi zaman evlerinden günlerce çıkmasa bile her şeyi sanal alemde halledebiliyor. Ödeme yapma noktasında, oyun oynama noktasında insanların can simidi gibi olan bir durum söz konusu var.Ama kimi zaman insanların günümüzün ultra dolandırıcılık sistemleri içinde alışveriş yaparken kredi kartını ya da bankamatik kartını kullanmaya çekiniyor. Çünkü bilgilerinin hackerların eline geçmesinden doğal olarak endişe duyuyor ama işte teknolojinin geldiği nokta itibarıyla bunun da çözümü bulunmuş durumda ve artık dünyanın her yerinde güvenle alışveriş, güvenle sanal alemde oyun oynamanın doğru adresi Paykwik var. Bir sanal karttan çok daha fazlası bile denebilir.Şimdi dilerseniz bilmeyenler açısından konu hakkında detaylı olarak bilgi verelim.

Paykwik için söylenebilecek en basit şey online kart olduğudur. Bu kart sadece internet üzerinde yapılan işlemler için geçerlidir. Dünyanın birçok online işlem sitesinde rahatlıkla kullanılabilir. 5 Euro ile 1000 Euro arasında ücretler ile ilgili ülkenin parası ile alınabilir. İçinde olan para bitene dek geçerli olduğu Türk ve yabancı adreslerde rahatlıkla kullanılabilir. Alırken satış noktası sizden kişisel bilgilerinizi istemez. Burada dolandırılmamak için ilgili yetkili satış noktalarının iyice araştırılarak oralardan alınması gerektiğinin unutulmamasıdır. Bunun yanında alınmadan önce çok iyi bir araştırma yapmakta da fayda vardır. Ülkemizde Paykwik satan yerlerden bu sanal kart alınabileceği gibi dünyanın başka ülkelerinden de alınmasında herhangi bir sorun yoktur. Kart alımı yetkili firmanın internet sitesinden yapılabileceği gibi firmanın öngördüğü başka yöntemler ile de yapılabilir. Ödeme yapılması yeterlidir.

İşlem yaparken kartın üzerinde yer alan numaralar ve arka kısmında yer alan 3 haneli CCV kodu girilerek ödemeler yapılır. Ek kart çıkarılamaz. İçindeki para bitince karta yeniden yükleme yapılamaz. Kartın üzerinde rastgele olarak verilen numaralar vardır ve tıpkı kredi kartı mantığı ile çalışan bir yapı vardır. Hatta kimi kurumlar bonus verebildiği gibi taksitlendirme bile yapabilmektedir. Ülkemizden alınsa bile dünyanın başka yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir ve işlemler doğal olarak ilgili para birimi üzerinden yapılır.

https://www.paykwikcardsatis.com/

NELER SÖYLENDİ?
@
1xbet yeni giriş