GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-12-2019 22:52   Güncelleme : 12-12-2019 22:52

İDisplay ile Başarılı ve Profesyonel Çözümler

İDisplay ile Başarılı ve Profesyonel Çözümler

İDisplay ile Başarılı ve Profesyonel Çözümler

 

Kurum ve kuruluşların iletişim amaçlı ses ve dijital görüntüleme sistemlerini oluşturan ve bunu çeşitli teknolojik sistemler ile sağlayan bir entegratör olan İDisplay, 2012 yılından bu yana ülkemizde hizmet veriyor. Başta kurumsal tv olmak üzere birçok farklı teknolojiyle hizmet veren firma, ayrıca videowall gibi gelişmiş sistemler ile de müşterilerine gelişmiş haberleşme çözümleri sunuyor.

Ayrıca ses ve dijital görüntüleme sistemleriyle alakalı çok daha farklı hizmetler de veren firma, birçok kurum tarafından da tercih ediliyor. Samsung, Panasonic, JBL gibi profesyonel çözüm ortaklarına da sahip olan firmayla, kendi İnternet siteleri olan http://idisplay.com.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İDisplay'in Hizmetleri ve Ürünleri Nelerdir?

İDisplay, müşterilerine özel olarak projeler oluşturmakta ve bunları başarıyla yürütmektedir. Digital signage gibi merkezi tv sistemleri, interaktif ekranlar ve LED ekran çözümleri gibi oldukça çeşitli ürünler sunan firma, ayrıca birçok farklı hizmette vermektedir. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, bugüne kadar 2.500+ aşkın projeyi başarıyla yürütmüştür.

Deneyimli ve Uzman Kadro

Sahip olduğu geniş ve her biri alanında uzman çalışan kadrosuyla, birçok kuruma profesyonel ses ve dijital görüntüleme sistemleri sunan İDisplay, kullandığı güncel teknolojiler ve proje yürütme teknikleriyle daima en iyisini sunuyor. Kurulduğu günden bu yana daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, ayrıca hizmet öncesinde ve hizmet sonrasında teknik destek imkanını da müşterilerine sunuyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
1xbet yeni giriş