Reklam
Giriş Tarihi : 14-10-2019 13:29   Güncelleme : 14-10-2019 13:29

Açıköğretim Sınavında Çıkmış Sorular

Sitemize giriş yapanlar başta açıköğretim çıkmış sınav soruları olmak üzere birçok kaynağa erişim sağlayabilirler. Sınavlardaki başarının tek adresi olan firmamız, birçok farklı sınava hazırlanan öğrencilerin optimum düzeyde başarı sağlamasını olanaklı hale getiriyor.

Açıköğretim Sınavında Çıkmış Sorular

Sitemize giriş yapanlar başta açıköğretim çıkmış sınav soruları olmak üzere birçok kaynağa erişim sağlayabilirler. Sınavlardaki başarının tek adresi olan firmamız, birçok farklı sınava hazırlanan öğrencilerin optimum düzeyde başarı sağlamasını olanaklı hale getiriyor. Bu sınavlar arasında KPSS, ALES ve DGS yer alıyor. Aynı zamanda AÖF, AUZEF ve YKS sınavlarına hazır olmak isteyenler de kurumumuzun sunduğu seçeneklerden faydalanabilirler.

 Açıköğretim Sınavlarında Mutlak Başarı

 Öğrenciler aöf çıkmış sorular kapsamında test çözebilir ve sınava en iyi şekilde hazırlanabilirler. Sitemizde geçmişte çıkmış tüm sorular ulaşabilir ve soruların cevapları da aynı kaynaklardan öğrenilebilir. Bölümünü seçen öğrenciler açıköğretim çıkmış sorular dışında ünite sonu soruları ve çözümlü soru bankaları da sistemimizde yer alıp tüm öğrencilerin uygun fiyatlarla faydalanabileceği kaynaklardır.

 Ders Özetleri ve Diğer Seçenekler

 Hem sözel, hem sayısal hem de eşit ağırlık bölümünde okuyan öğrenciler ders özetlerine de kurumumuzun sitesi aracılığıyla erişim sağlayabilirler. Giriş niteliği taşıyan dersler 1. sınıftan başlayarak 4. sınıfa kadar seçenekler sunmaktadır. Tüm derslerin konu başlıkları da ana sayfada yer alıp anında bilgisayarlara ve akıllı telefonlara indirilebilir. Çıkmış sorular dışında değerlendirme soruları ve çözümlü sorular da diğer alternatifleri oluşturuyor. Ünitelerin numaralandırılmış modelleri ve fiyatları da sitemizde yer alan kutucuklarda yer almaktadır.

 Üniversite Bölümleri ve Seçenekleri

Üniversite bölümleri arasında ilk seçenekleri acil durum ve afet yönetimi, bankacılık ve sigorta, emlak ve emlak yönetimi yer almaktadır. Ön lisans olarak adı geçen bölümler arasında ise çağrı merkezi, dış ticaret ve çocuk gelişimi bölümleri mevcuttur. Listelenmiş bölümler seçildikten sonra hem daha öncesinde çıkmış sorular hem de detaylı ders anlatımları bulunuyor.

Bilgi ve sipariş için sitemizde yer alan numaraları tuşlayabilir ve kapıda ödeme imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Soru bankaları deneyimli eğitmenler tarafından hazırlanmış olup tüm sınavlara en iyi şekilde hazırlanılmasını olanaklı hale getirmektedir. Erzurum Atatürk Üniversitesi dışında, İstanbul Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim bölümlerinde okuyan öğrenciler de sitemize giriş yaparak tüm kaynaklara en uygun fiyatlarla ulaşabilirler.

 Diğer üniversite bölümleri içerisinde halkla ilişkiler, radyo televizyon programcılığı gibi sözel bölümler de yer almaktadır.

NELER SÖYLENDİ?
@
1xbet yeni giriş