Haribo Standı

Haribo Standı

Haribo Standı
Haribo Standı Vadi

 

Haribo 1920 yılından bu yana dünyanın en çok sevilen şekerlerini üreten Alman menşeili bir firmadır. Haribo,  Türkiye’de 1993 yılında Pamir Gıda’ya ait fabrikaları satın alarak Haribo Türkiye olarak üretim yapmaya başlamıştır.  2004’te de İstanbul Hadımköy’de yepyeni tesislerle üretim çapını büyütmüştür.

550 çalışanıyla başta Türkiye olmak üzere Asya’ya Afrika’ya Avrupa’ya yumuşak şeker üreten Haribo Türkiye, birçok ilke de imza atmıştır.  Haribo, Türkiye’de alışveriş merkezlerinin çoğalmasıyla birlikte ÇOK ŞEKER markasıyla ve Haribo standı vasıtasıyla gramajlı şeker satışlarını başlatmıştır.

Haribo Standı, 7’den 70’e herkesin sevdiği ve her türlü şekere kolaylıkla ulaştığı bir teşhir ürünüdür. Aynı zamanda tüm süpermarket, market ve bakkallarda Haribo standı ile karşılaşmak mümkündür. Standart olduğu gibi kullanılacak yere göre de tasarlanabilen Haribo standı, ayaklı ve tezgahüstü modelleri mevcuttur.

Haribo standı veya Çok Şeker markasıyla Alışveriş Merkezleri’nde sizde stand açmak istiyorsanız, araştırmanızı yer belirlemenizi ve maliyet analizinizi iyi yapmanızı öneririz.  Açmak istediğiniz alışveriş merkezinde Çok Şeker ya da Haribo standı yok ise kazancınız yüksek olacaktır. Aksi takdirde ikinci bir şeker mağazası  alışveriş merkezinin büyüklüğüne göre çok fazla kaldırmayabilir.

Ürün ve fuar standı firması inkine tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
bonus veren siteler