Konkasör Tesisler ve Kırıcılar

Konkasör Tesisler ve Kırıcılar

Konkasör Tesisler ve Kırıcılar
Konkasör Tesisler ve Kırıcılar

 

Konkasör tesisler, yol ve yapı çalışmalarında kullanılacak olan taşların ve çakılların elde edileceği büyük boyutlardaki kayaları parçalayan makineler bütünüdür. Mobil ve sabit konkasör olarak iki çeşide ayrılan konkasörlerin farklı özellikleri vardır. Sabit olanlar tesise kurulur ve orada çalıştırılır. Montajı uzun süren bu konkasörler inşaatların yer aldığı yerlere sabitlenirler. Uzun yıllar sürecek çalışmalar için uygundur. Mobil konkasörler ise, hem sabit konkasörün yeteneklerine sahiptir hem de hareket edebilir. Mobil konkasörler, farklı inşaatlara götürülerek kolayca adapte edilebilirler.

Çeneli Kırıcı

Çeneli kırıcılar büyük kayaların ilk kırılacağı zaman kullanılan makinelerdir. En sert malzemelerde bile olumlu sonuç verir. Bazalt, sert kaya, kömür, manganez ve daha pek çok madeni aşındırıcı özelliğe sahiptir. Sertliği ne olursa olsun, bütün malzemelerde kullanılabilir. Çeneli kırıcıya ihtiyacınız var ise fabo.com.tr sitesinden yardım alabilirsiniz. Kırıcıda bulunan çene ve astarın özelliği magenzyum ve krom alaşımlı döküm çelikten yapılıyor olmasıdır. Çene ayarı için levhalar kullanılan bu makineler çeneyi kırılacak malzemenin boyutuna göre ayarlama imkanı sağlar.

Tersiyer Kırıcı

Yüksek devir ile çalışan bu makineler, çeneli kırıcıların parçaladığı büyük kütleli malzemelerin daha ufak parçalara ayrılmasını sağlamaktadır. Yatay rotora sahip darbeli kırıcı ve dik mile sahip darbeli kırıcı olarak ikiye ayrılan tersiyer kırıcılar farklı ürünleri parçalamak için üretilmiştir. Rotorlu olanlar, taş ocağından çıkan malzemelerin kırılmasında verimliyken; dik milliler dere malzemesi, bazalt ve sert aşındırıcı olan malzemelerin boyutunun küçültülerek parçalanmasında verimlidir. Türkiye'de konkasör hizmeti veren fabo.com.tr sitesini ziyaret ederek, sizler de ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz.

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop
Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
bonus veren siteler ankara escort