e-mark Logo kullanımı

Firmaların güvenirlik düzeylerini arttırmak ve ürünlerinin kalite standartlarına uygun olarak üretildiğini tescillemek adına almak zorunda oldukları ıso 13485 gibi sertifikalar oldukça önem arz etmektedir.

e-mark  Logo kullanımı
e-mark  Logo kullanımı

Turcert ile Güven Kazanın

Firmaların güvenirlik düzeylerini arttırmak ve ürünlerinin kalite standartlarına uygun olarak üretildiğini tescillemek adına almak zorunda oldukları ıso 13485 gibi sertifikalar oldukça önem arz etmektedir. Bu nedenle birçok firma iso belgeleri alabilmek adına profesyonel bir yardım ve desteğe gereksinim duymakta. Turcert işletmesi olarak firmaların ihtiyaç duyduğu belgelendirme hizmetlerini özenle yapmaktayız.

Turcert Firması Hakkında Bilgi

Turcert firması olarak çok uzun bir zamandır belgelendirme ve sertifikasyon hizmetleri konusunda hem ülkemizde hem de uluslararası mecralarda destek ve yardım hizmetleri sunmaktayız. Bu konuda ince eleyen ve sık dokuyan bir ekibe sahip olmanın avantajını çok iyi uygulayan şirketimiz, siz değerli müşterilerimizin her birine eşitlikçi bir yaklaşım sergilemektedir. Öte yandan gıda ürünleri gibi sektörler için gerekli denetim ve kontrol işlemlerini gerçekleştiren firmamız helal belgesi vermektedir.

Turcert Hizmetleri Hakkında

Turcert firması olarak firmaların ihtiyaç duyduğu, ulusal ve uluslararası nitelik taşıyan tüm belgelendirme çalışmalarını ivedilikle yürütmekteyiz. Bunun yanı sıra gıda sektörü, tarımsal ürün, turizm, yönetim sistemleri, ürün denetimi ve kontrolü, kalite standartları testleri gibi birçok farklı alan hizmetler sağlamaktayız. Aynı zamanda şirketimiz, hizmet sağladığı alanlarda siz değerli müşterilerimize e-mark gibi konular hakkında eğitim seminerleri ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Sizler de üretimini sağladığınız ürünlere kalite anlamında belge kazandırmak ve güven duyulmasını sağlamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
bonus veren siteler