GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-11-2018 21:36   Güncelleme : 21-11-2018 21:36

Örümcek Ağı Estetiği Ve Diğer Uygulamalar

Sık ve aşırı terleme problemini yaşayan hastalar için botox terleme tedavisi kademeli olarak ve seanslara bölünerek uygulanmaktadır. Terlemenin büyük oranda gerçekleştiği alanlara botoks malzemesi zerk edilir. Büyük oranda terlemenin azaldığı görülür.

Örümcek Ağı Estetiği Ve Diğer Uygulamalar

 

 

Botox Terleme Tedavisinin Uygulama Alanları

 

            Sık ve aşırı terleme problemini yaşayan hastalar için botox terleme tedavisi kademeli olarak ve seanslara bölünerek uygulanmaktadır. Terlemenin büyük oranda gerçekleştiği alanlara botoks malzemesi zerk edilir. Büyük oranda terlemenin azaldığı görülür.

 

             Bu tedavi altı aylık ile dokuz aylık süreleri kapsar. Tekrar terleme baş gösterdiği takdirde aynı yerlere terleme tedavisi uygulanmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Koltuk altı başta olmak üzere birçok farklı bölgeye uygulanabilir. Diğer bölgeler arasında avuç içleri ve boyun yer almaktadır. Hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Her bölgede olduğu gibi bu bölgede kullanılan botoks malzemelerinin de onaylı ve kaliteli olmasına özen gösterilmelidir.

 

 Göz Altı Morluğu Tedavisi

 

            Gözlerin altındaki alanlarda nem azlığından dolayı göz altı morluğu rahatsızlığı sıklıkla yaşanmaktadır. Bu bölgeye uygulanan özel zerk yöntemleri ile birlikte göz altı morlukları büyük oranda azaltılır. Söz konusu bölgedeki nem oranı sağlıklı ve tamamen doğal bir şekilde arttırılır.

 

 Dudak Dolgusu Uygulamaları ve Fiyatları

 

            Her cebe uygun olan dudak dolgusu fiyatları sayesinde bu uygulama günümüzde binlerce kişinin başvurduğu estetik işlemlerin başında gelmektedir.

 

 Uzm. Dr. Hande Ulusal yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

 

            Dudak dolgusu uzun süreli olarak etkilerini gösteren bir uygulamadır. Kişinin dudaklarının çok daha estetik ve dolgun görünmesi için ideal standartlara sahiptir. Dudak dolgusundan sonra ilk birkaç gün buz uygulamasını hastanın kendi kendine yapması gerekmektedir. Yine ilk birkaç günlük süre içerisinde ruj gibi kozmetik ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır.

 

 Örümcek Ağı Estetiği Uygulamaları

 

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop

            Henüz yeni bir uygulama olduğu için hem mail hem de telefon aracılığıyla örümcek ağı estetiği nedir sorusu sıklıkla dile getirilmektedir. Kısaca örümcek ağı estetiği yüze uygulanan sağlıklı bir estetik işlemdir. Yüzde çeşitli nedenlerle ortaya çıkan sarkmaların ve kırışıkların ortadan kaldırılmasına dayanır. Aynı zamanda dudak çevresinde yaşlanmaya ve dış şartlara bağlı nedenlerle meydana gelmiş kırışıklıkların giderilmesi için de örümcek ağı esteti yoğun bir şekilde uygulanır. Lokal anestezi altında yapıldığı için sıklıkla tercih sebebidir. Kişiler örümcek ağı estetiği yaptırdıktan kısa bir süre sonra eski sosyal yaşamlarına hiçbir zorluk çekmeden geri dönebilirler.

NELER SÖYLENDİ?
@
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA