Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 22-10-2018 09:07   Güncelleme : 22-10-2018 09:07

İP TV

Geniş kitlelere ulaşmanın en kolay yolu olan televizyon yayıncılığı zaman içerisinde yerini farklı yeniliklere bırakmaya başladı. Teknolojik gelişmeler dünyanın birçok ülkesinde İp Tv izleme olanağı doğurdu.

İP TV

Yeni yayın teknolojileri İp Tv yaygınlığını artırıyor. İp Tv hizmeti televizyon veya görüntü sinyallerinin geniş bant kablo, mobil, Dsl kullanıcısı olan abonelere yani izleyicilere internet protokolü üzerinden dağıtılan sistemlere deniyor. İnternet hızı ve bant genişliği geçmişe göre artış kaydettikçe İp Tv için gerekli olan internet hızına ve bant genişliğine sahip olunmaya başlandı.

Görüntülerde donma, kesilme gibi sıkıntılarla karşılaşma olasılığı da azaldı. İp Tv isteğe bağlı olarak içerik izle ve öde, kişisel içerik kaydının yapılıyor olması, Tv dizilerini, filmlerini, maçları izleyebilme imkanını sağlıyor. Yayınları izlerken durdurma, geri alma ve ileri sarma özellikleriyle de daha cazip hale geliyor. İp Tv’ de tv izlemenin yanı sıra bilgisayarda yapılan tüm işlemleri uygulama şansı doğuyor.

Film izlerken yan ekranda sosyal medyada gezinebilir, e postalara bakılabilir, alışveriş yapılabilir, oyun oynanabilir. İp Tv, geniş bandın yaygın hale gelmesi, internetin hızı ve sayısal görüntü sıkıştırmaları tekniklerinin geliştirilmesi sonucunda,  dünyanın herhangi bir yerindeki içeriğe ulaşma seviyesi kazandırıyor. İstenirse Smart Tv alınıp İp Tv kurulumu yapılarak hem tv izlenebiliyor, hem de internette dolaşılabiliyor. Hızlı internet, telefon, Tv paketleri ile izleyicilere farklı alternatifler sunuluyor. Televizyonun yanına alınacak set top box cihazı ile İp Tv uygulamasına erişim sağlanabiliyor.

İp Tv uygulamasının kurulumunu yapıp, daha geniş yayınlara ulaşmak zor değil. Ses, görüntü, veri üçleminin oluşturduğu İp Tv, izleyici ile etkileşimli bir platform. Günün herhangi bir saatinde sadece Tv’den değil cepten veya bilgisayardan da İp Tv izlenebiliyor.

http://www.vipserveriptv.com/

NELER SÖYLENDİ?
@
1xbet yeni giriş