10 Numaraya Oğuzhan

Yeni Talisca Oğuzhan Özyakup Süper lige puan kayıpları ile başlayan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş oyuncuları ile bir görüşme yaparak kötü gidişe son vermek istediğini oyuncularına iletti.

10 Numaraya Oğuzhan
10 Numaraya Oğuzhan

Yeni Talisca Oğuzhan Özyakup

Süper lige puan kayıpları ile başlayan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş oyuncuları ile bir görüşme yaparak kötü gidişe son vermek istediğini oyuncularına iletti. Tecrübeli teknik adam bu görüşmenin ardından yardımcıları ile de birlikte takım hakkında görüşme yaparak yardımcılarından detaylı rapor aldı. Tipobet haber sitesinde de yer alan habere göre Şenol Güneş yardımcılarından gelen raporları dikkate aldı ve bu raporlarda en büyük sorunun takımı yönlendirecek bir oyuncunun olmaması olduğu gözüktü.

10 Numaraya Oğuzhan

Şenol Güneş aldığı karar ile bundan sonraki maçlarda 10 numaralı pozisyonda Oğuzhan Özyakup'u deneyecek. Geçtiğimiz sezon Talisca'nın gölgesinde kalan Oğuzhan adeta yedek kulübesine hapis olmuştu. Talisca'nın gidişinden sonra takıma liderlik yapacak bir oyuncu arayan Şenol Güneş Oğuzhan'da karar kıldı. Yeni oluşturulan sistemde patron olan genç yıldızdan maçlarda daha yaratıcı olması ve golcüleri daha fazla desteklemesi istendi.

Adem Ljajic Yedek Kalabilir

Şenol Güneş ile görüşme yapan Oğuzhan bundan sonra daha fazla sorumluluk alacağına söz verdi. Siyah Beyazlılarda Oğuzhan'ın yanı sıra Quaresma ve Babel'den maçlarda daha fazla sorumluluk alması istendi. Yeni oluşturulan sistemde takımın bütün yükü Oğuzhan, Babel ve Quaresma'nın üstünde olacak. Yeni transfer Adam Ljajic'in ise bir süre yedek kalması bekleniyor. bahiskanali.com/ sitesinde yayınlanan haberlerde Adam Ljajic'in takıma tam olarak adapte olmasının en az iki haftayı bulabileceği ve bu süreçte yıldız oyuncunun yedek kalacağı yer aldı.

Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
bonus veren siteler