Kehribar Bileklik

Kehribar bileklik için kullanılan kehribar taşının diğer adı amber olarak bilinir. Fosilleşme sonucunda ortaya çıktığı görülmüştür

Kehribar Bileklik
Kehribar Bileklik

 

Kehribar bileklik için kullanılan kehribar taşının diğer adı amber olarak bilinir. Fosilleşme sonucunda ortaya çıktığı görülmüştür.  Ağaçların en güvenli yerlerinde bulunan kehribar taşı sağlık açısından da oldukça faydaları bulunmaktadır. Bu faydalar doğrultusunda günlük hayatımızda süs eşyası takı ve daha birçok alanda da kullanılmaktadır. Şifalı taş olarak bilinen kehribarın gömüldüğü yerlerde küçük cisimleri çektiği görülmektedir. Bu yüzden şifa ve enerji konusunda oldukça etkili olduğu bilinmektedir.

Yapı olarak saydam olan kehribar taşının bileşenleri olarak;

  • Oksijen
  • Hidrojen
  • Karbon
  • Süksinik asit şeklinde bilinmektedir.

Aynı zamanda hafif ve yumuşak yapısı ile iki farklı renkte de bulunabilmektedir. Sarının tonları olarak bulunan kehribar taşının renginin dönmesi de taşın özelliklerini arttırmaktadır. Bu yüzden kullanım alanları da çoğalmaktadır.

Kehribar Bileklik Taşının Kullanıldığı Alanlar

İçeriği nedeni ile sağlık açısından da kullanılan kehribar taşı en çok bileklik ve teşbih olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kötü enerji açısından biblo, kolye, taşı ile yapılan yüzükler şeklinde bulunabilmektedir. Bu bilgiler ile en iyi kehribar bilekliklerini https://www.totsandmore.com.tr linkinden bulabilirsiniz.

Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
bonus veren siteler