GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-08-2018 16:08   Güncelleme : 25-08-2018 16:08

Kehribar Bileklik

Kehribar bileklik için kullanılan kehribar taşının diğer adı amber olarak bilinir. Fosilleşme sonucunda ortaya çıktığı görülmüştür

Kehribar Bileklik
 

Kehribar bileklik için kullanılan kehribar taşının diğer adı amber olarak bilinir. Fosilleşme sonucunda ortaya çıktığı görülmüştür.  Ağaçların en güvenli yerlerinde bulunan kehribar taşı sağlık açısından da oldukça faydaları bulunmaktadır. Bu faydalar doğrultusunda günlük hayatımızda süs eşyası takı ve daha birçok alanda da kullanılmaktadır. Şifalı taş olarak bilinen kehribarın gömüldüğü yerlerde küçük cisimleri çektiği görülmektedir. Bu yüzden şifa ve enerji konusunda oldukça etkili olduğu bilinmektedir.

Yapı olarak saydam olan kehribar taşının bileşenleri olarak;

Oksijen Hidrojen Karbon Süksinik asit şeklinde bilinmektedir.

Aynı zamanda hafif ve yumuşak yapısı ile iki farklı renkte de bulunabilmektedir. Sarının tonları olarak bulunan kehribar taşının renginin dönmesi de taşın özelliklerini arttırmaktadır. Bu yüzden kullanım alanları da çoğalmaktadır.

Kehribar Bileklik Taşının Kullanıldığı Alanlar

İçeriği nedeni ile sağlık açısından da kullanılan kehribar taşı en çok bileklik ve teşbih olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kötü enerji açısından biblo, kolye, taşı ile yapılan yüzükler şeklinde bulunabilmektedir. Bu bilgiler ile en iyi kehribar bilekliklerini https://www.totsandmore.com.tr linkinden bulabilirsiniz.

NELER SÖYLENDİ?
@
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA