GÜNDEM
Giriş Tarihi : 07-08-2018 13:04   Güncelleme : 07-08-2018 13:04

Ferforje Korkuluk Sistemleri İle Balkonlara Renk Katın

1995 yılından bu yana yaklaşık 25 yıldır çelik ve demir endüstrisi içinde hizmet vermekte olan öncü firmalardan biri olan Remsa Çelik firması sayesinde evinize estetik bir görüntü katabilirsiniz.

Ferforje Korkuluk Sistemleri İle Balkonlara Renk Katın

 

1995 yılından bu yana yaklaşık 25 yıldır çelik ve demir endüstrisi içinde hizmet vermekte olan öncü firmalardan biri olan Remsa Çelik firması sayesinde evinize estetik bir görüntü katabilirsiniz. Apartman dairelerinde balkon gibi alanlarda duvar kenarlarına yapılan uygulamalar ile koruma sağlanırken, bir yandan da estetik bir görüntü elde edilmesi amaçlanır. Bu nedenle Remsa Çelik firması tarafından en estetik sonuçlar için bu noktalarda ferforje korkuluk ürünleri kullanılıyor. Balkonlarınıza renk katan bir görüntü için yüksek sanatsal bir tasarım ile üretilen ferforjeler, sağlam ve kaliteli bir şekilde montajları yapıldıktan sonra yıllar boyunca basit bir bakım ile birlikte aynı kalitede kullanılabilir.

En Hızlı Çözüm İçin Çelik Çatı Sistemleri   

Hızlı çözümler üretmek için çelik yapılar veya prefabrik yapılar ile inşaat çalışmaları yapıldığında hızlı bir şekilde yapının tamamlanması için en nitelikli ve hızlı sistemler tercih edilebilir. Bu sistemlerin arasında Remsa Çelik tarafından üretilen çelik çatı sistemleri de yer almaktadır. Yapılara katkı sağlayan bu çatı sistemleri çok hızlı bir şekilde birçok farklı yapı türünde uygulanabilir. Çok tasarruflu bir uygulama sağlayan bu çatı sistemleri, maliyetleri düşürürken aynı zamanda da Remsa Çelik firması fiyatları ile daha avantajlı bir noktaya ulaşmaktadır. Bu sistemler tüm çelik yapılarda kullanıldığı gibi diğer yapı türlerinde de kullanılabilir ve bu amaçla depolarda, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, pazar yerlerinde veya fuarlarda tercih edilebilir.

Yüksek Ölçülü Yapılarda Asma Kat Uygulaması

İç kısımda yüksek bir tavan mesafesi bulunan atölyeler, dükkanlar, mağazalar, depolar ve fabrikalar gibi alanlarda zemin ile tavan arasında yer alan mesafe bölümünde ekstra bir kat uygulaması sağlanabilir. Genellikle mağazalarda kullanım alanlarını arttırmak için veya atölyelerde yönetim katı için tercih edilen bu ekstra katlar için asma kat uygulamaları tercih edilmektedir. Bu katlar çelik yapı sistemlerinin istenilen ölçüler ile hazırlanması sayesinde Remsa Çelik firması tarafından üretilmektedir. Firma tarafından zemin üzerinden merdiven bağlantısı ile uygulanan bu kat sistemlerinde birçok örneği incelemek için remsacelik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

NELER SÖYLENDİ?
@
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA