Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 21-07-2018 13:03   Güncelleme : 21-07-2018 13:03

Rengarenk Dekoratif Halılar

Evlerin uyumlu bir şekilde yeniden yapılandırılması için Eko Halı markasının dekoratif halıları kritik bir öneme sahip. Perdeler üst bölgeler için ideal bir konum belirlerken halılar da evlerin alt yapıları ve biçimleri için aynı ehemmiyet ölçeklerine sahip.

Rengarenk Dekoratif Halılar

Dekoratif Halı Tercih Etmenin Avantajları

            Evlerin uyumlu bir şekilde yeniden yapılandırılması için Eko Halı markasının dekoratif halıları kritik bir öneme sahip. Perdeler üst bölgeler için ideal bir konum belirlerken halılar da evlerin alt yapıları ve biçimleri için aynı ehemmiyet ölçeklerine sahip. Bu noktada dekoratif halılar ev sahiplerinin şıklık yarışı içerisinde avantajlı bir konuma geçmelerini sağlamakta. Bu halılar aynı zamanda diğer ev eşyaları ve mobilyaları ile birlikte mutlak bir uyum sergiledikleri için tercih sebebi olabiliyorlar. Seçilen halılar ile birlikte evin tüm enerjisi ve aurası olumlu yönde değişkenlik gösterebiliyor. Tek bir dokunuş ile birlikte evlerinin atmosferini hem mimari hem de dekoratif olarak değiştirmek isteyen sahipler bu halılardan kendileri ve evleri için en uygun olan modelleri seçebilirler.

 Piyasadaki Dekoratif Halı Modelleri

            İndirimli olarak satışa çıkarılan dekoratif halılar birçok farklı rengin sanatsal çizgiler ve grafik çalışmaları yürütülerek bir araya getirilmesiyle imal edilmektedir. Renklerin içe içe geçmesi sonucu adeta bir tablo sanatsallığıyla hizmet veren bu halılar, basılan yerlerin kıymetini arttırmak ve evlerin genel ambiyanslarına renk katmak maksatlı olarak son beş yılın en popüler halıları arasında gösterilmektedir. 120 x 180 ebatlarında üretilen bu halılar evlerin salonlarında, mutfaklarında, misafir kabul odalarında ve giriş alanlarında sıklıkla tercih edilmekte. Bununla birlikte ofis ve iş yerlerine ayrı bir hava katmak isteyen alıcıların da siparişini verip bir veya iki iş günü içerisinde sahip olabileceği çok yönlü ürünlerdir.

            Çift taraflı kilimler de dekoratif halı seçenekleri arasında tercih edilebilecek bir başka halı ürünü. Bu ürünler çift taraflı olarak kullanılabildikleri için dekoratif olduğu kadar pratik kullanım modellerinin de önünü açmaktadır. Makinede yıkanması özelliği de şekil ve grafik kalitelerine hijyen vizyonu eklemektedir. İçerisinde hem polyester hem de pamuk bulunduğu için yumuşak bir dokunuş sağlamaktadır. Kolay iade koşulları ile birlikte satışa çıkarılan halı ürünler çeşitli geometrik şekillerin iç içe geçirilerek ayrı tınılarda görseller oluşturması ile birlikte müşteri memnuniyetini zirve noktalarına taşımaktadır. Üçgen, kare, dikdörtgen ve oval şekillerine yedirilmiş olan onlarca renk zenginliği de ayrı bir dekoratif zenginlik olarak görülmekte.

En kaliteli markalardan, en şık halı modellerini bulabileceğiniz adres ; Halicimdan.com !

NELER SÖYLENDİ?
@
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA