Trençkot Popülaritesi Nereden Geliyor?

Zamansız ve özel kabul edilen çok az giyim eşyası vardır. Bunlardan biri hem erkek hem de kadınlar için klasik gardırop temeli olan trençkot modelidir.

Trençkot Popülaritesi Nereden Geliyor?
Trençkot Popülaritesi Nereden Geliyor?

 

Zamansız ve özel kabul edilen çok az giyim eşyası vardır. Bunlardan biri hem erkek hem de kadınlar için klasik gardırop temeli olan trençkot modelidir. Trençkot, açıklaması zor bir şekilde drama ile bağlantılıdır. Ünlü film Casablanca' dan Matrix' e kadar, trençkot, pop kültüründe entrika ve romantizm gibi sinematik bir belirteç olarak görülüyor. Sert, tecrübeli dedektiflerden büyüleyici sosyal fenomenlere kadar birçok kişiyle kültürel ilişkileri bulunan trençkot, herhangi bir kıyafete stil ve yetenek katıyor. 

Bir Trençkot için En Doğru Zaman Nedir?

Uygun bir şekilde bir üst giyim giymek söz konusu olduğunda, günün saatini, amacını ve hava şartlarını düşünmek en iyisidir. Sonbahar ve ilkbahar gibi geçiş dönemleri, trençkot giymek için en iyi zamandır. Manto ve kaban modelleri,  genellikle gabardin, ağır yün veya pamuktan üretilir ve yağmur damlalarını itebilecekleri halde ağır bir kış soğuğundan uzak tutmak için çok az şey yaparlar. 

Sonbahar ya da ilkbaharda bir trençkot son derece pratiktir; pamuklu tişörtler, pamuk-yün karışımı kazaklar, düğmeli gömlekler, etek ya da kot gibi hafif parçalar kat kat seramik bir görünüm kazandırarak ek sıcaklık kazandırır. https://www.pierrecardin.com.tr/kadin-trenchcoat/ sayfalarına göz gezdirerek bu bahar sezonunun enfes renk ve modellerinden bir-iki tanesini stilinize ekleyin.

 

Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı