Emre Çolak ilk maçında esti gürledi

İspanyolların taraftar bakımından zengin oyuncu bakımından kaliteli olan İspanyol ekibi Deportivo ile Racing Ferrol arasında yapılan hazırlık maçında Deportivo takımında forma giyen milli takım oyuncumuz emre çolak 2 golle hızlı bir giriş yapmıştır.

Emre Çolak ilk maçında esti gürledi
Emre Çolak ilk maçında esti gürledi Sayfa Haber

Sezona bu şekilde atak hareketlerle ve golle sonuçlanan girişimleriyle benzer girişimlerde bulunacağının sinyalini vermiştir. Takımların maç sezonları içerisinde sürdürdükleri lig sıralama yarışında başarılı olabilmek için boşlukta hazırlık maçları ile kondisyon çalışması yaptıkları görülmektedir.

Deportivo Hazırlıkta 3 Farklı Galibiyet

Dev oyuncu kadrosu ile yeni sezonun hazırlık maçlarında farklı galibiyetler almaya başlayan Deportivo oyuncularını sıkı idman ve kondisyon çalışmasından geçirmektedir. Bu çalışmalar kapsamında yaptığı hazırlık maçlarından birisi olan Deportivo Racing Ferrol maçında 4- 1 lik galibiyeti elde ederek sezona hazırlık çalışmalarında hem oyuncularını, hem takım kadrosuna, hem de taraftarına moral kazandırmıştır. Galibiyetin ardından konuşan teknik direktör ve oyuncular hazırlık safhasında morallerinin iyi olduğu kazanma hırslarının gün geçtikçe arttığını belirtmiştir.

Deportivo da Emre Çolaktan 10. Dakikada Gol

Hazırlık maçında ilk 11 de oynama şansı bulan tecrübeli oyuncu emre çolak maçın 10. dakikasında ilk golü atarak galibiyetin geleceğini ilk dakikalarda göstermiştir. Bunun devamında 2. gölünü 33. dakikada atarken Deportivo’nun diğer golleri JUANFRAN tarafından ve kendi kalesine DA LAMA tarafından atılmıştır. Geçen sezonun en iyi oyuncularından seçilen emre çolak yeni sezonda da parlak bir performans göstereceğinin sinyallerini vermiştir.

emre çolak deportivo emre çolak yeni takımı emre çolak ilk maçı
Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
bonus veren siteler